تجربه همکاری با شرکت مهندسی تکا

تجربه همکاری با شرکت مهندسی تکا

همکاری با شرکت مهندسی تکا

همکاری با شرکت مهندسی تکا

مصاحبه با خانم رضاخانی

تکا کاملترین سایت راجع به مشارکت در ساخت هستش

اطلاعات جامعی که نسبت به سایر سایتها بدست آوردم در سایت تکا بود یعنی هر سوالی که داشتم هر متنی که میخوندم و توش یک ترم تخصصی پیدا می کردم و وقتی دوباره سرچ میکردم، میدیدم که توی سایت تکا راجع به آن مطلب نوشته شده است. بنابراین می تونم با اطمینان بگم که کامل ترین سایتی هستش که در خصوص مشارکت در ساخت اطلاعات می دهد.

 
مصاحبه با خانم کریمان

نهایت همکاری، احترام متقابل، امنیت و آرامش رو در تکا تجربه کردم

خیلی خوب مارو پشتیبانی کردند و در کنار ما بودند در بازار آشفته ای که الان وجود دارد تکا بسیار با تجربه کار کرده و در تمام زمینه های شهرداری، نوسازی ، فنی، حقوقی، طراحی ها و … خیلی خوب عمل کردند نه تنها برای من مالک بلکه برای سازنده هم خوب بود.

 

 مصاحبه با آقای میرجهانگیری

امکان بستن قرارداد بدون مشاوره با مشاورین متخصص امکانپذیر نیست!

من برای بستن قرارداد مشارکت در ساخت با تکا آشنا شدم تصمیم گرفتم چون دوستان فعال بودند در زمینه انتخاب سازنده هم از آنها کمک بگیرم و همچنین فاز اول سازه را هم به تکا سپردم. قوانین ایران متاسفانه در این زمینه نقص داره و بسیار خطرناک هست. در تکا دوستان خوبی پیدا کردم.

 

 
 مصاحبه با آقای صامت

تیمی حرفه ای و مجموعه ای با صداقت هستن.

وقتی با تیم کارشناسی تکا آشنا شدم، حرفه ای بودنشان برام جذاب بود و واقعا دیدم که چقدر دقیق مسائل رو آنالیز می کنند و بدون هیچ گونه طرفداری، مبحث داوری را انجام دادند و بیطرفانه و با صداقت کامل با ما برخورد کردند. تمام تلاششون رو برای حل مساله ما بکار بردند و واقعا ما همیشه مدیونشون هستیم.

 

 

 مصاحبه با آقای م

چه خدماتی از شرکت تکا دریافت کردید؟

یک قرار دادی را در مورد نوشتن قرار داد و داوری انجام دادیم.

همکاری با تکا چه مزایایی برای شما داشت؟

به هر حال برای من روشن شد موضوع، یکسری چیز ها را ما نمی دانستیم آقای مدرس به هر حال مرحله به مرحله اطلاعات را به ما می دادند ،آقای گرشاسبی اولین باری بود که باهاشون برخورد داشتیم خیلی با اطلاع بودند چون راهنمایی کردند ، ما خودمان نزدیک به ۵۰ سال هست که در کسب و کار هستیم ، بلافاصله شما احساس میکنید چه کسی میخواهد چیزی را به شما بفروشد یا چه کسی میخواهد به شما کمک کند ،فرقش خیلی مهم است ،من اولین برخوردی که با آقای گرشاسبی کردم ،نمیخواست چیزی را به ما بفروشد میخواستند راهنمایی کنند.

اگر نظر یا پیشنهادی در مورد شرکت تکا دارید ؟

پیشنهاد بخصوصی ندارم ،در این موارد تخصص بخصوصی ندارم که پیشنهادی بدهم ،مشکل بخصوصی نداشتم ،قرار دادمون اجرایی هم نشده با سازندمون، خارج از این سیستم سازنده و فروشنده با یکی از ورثه ها ما یکسری مطالبی داریم که تکه تکه حل شده ،نه مشلی نداریم ،اگر به همین صورت ادامه بدهند و در کار تخصصی خودشون بمانند به نظر من پیشرفتشون خوبه ، چون اولین کاری هم هست که در ایران شروع کردند به این نحو یعنی چیز های مشاوره از حالت بنگاهی ، به قول آقای مدرس منتقلا از سطح بنگاه به اصطلاح همان حالت همراه آمده و به سطح تخصصی تر و علمی تری و حتما هم اگر بصورت علمی و تخصصی ادامه بدهند پیشرفتشان خیلی بیشتر می شود . شاید باید اینکار ها را سالها ی دور شروع می کردند به هر حال به همین زمان هم خیلی خوبه.

جهت دریافت اطلاعات بیشتر و تعیین وقت مشاوره حضوری، می توانید با شماره ۲۲۸۲۶۳۱۸-۰۲۱تماس حاصل نمایید.

 

1 ستاره۲ ستاره۳ ستاره۴ ستاره۵ ستاره (1 امتیاز, میانگین: 5٫00 5)
Loading...
رسول مدرس شرکت تکا
نویسنده : رسول مدرس

نوشته شده در تاریخ : ۱۳۹۷/۰۸/۲۹

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

با وارد کردن ایمیل خود می توایند از مطالب جدید سایت ما از طریق ایمیل آگاه شوید.

You have successfully subscribed to the newsletter

There was an error while trying to send your request. Please try again.

شرکت مهندسی تُکا | tka will use the information you provide on this form to be in touch with you and to provide updates and marketing.