مجوز افزایش مهلت شروع عملیات ساختمانی

مجوز افزایش مهلت شروع عملیات ساختمانی

تمدید پروانه ساختمانی

تمدید پروانه ساختمانی

این مطلب در این تاریخ به روز رسانی شده است

این مطلب در این تاریخ به روز رسانی شده است

مجوز افزایش مهلت شروع عملیات ساختمانی که از آن به عنوان تمدید پروانه ساخته نشده نیز یاد می گردد به مجوزی گفته می شود که در آن متقاضی می تواند تنها برای یک بار به مدت ۱۲ ماه مهلت شروع عملیات ساختمانی را افزایش دهد. توجه به دو نکته زیر در مجوز افزایش مهلت شروع عملیات ساختمانی حائز اهمیت می باشد:

الف- در صورت مراجعه متقاضی قبل از اتمام مهلت شروع عملیات ساختمانی مندرج در پروانه ساختمانی، شهرداری تهران ملزم به صدور “مجوز افزایش مهلت شروع عملیات ساختمانی” صرفاً برای یک‌بار و بدون اخذ عوارض با مهلت اعتبار پروانه به صورت (یک سال+زمان شروع عملیات ساختمانی پروانه اولیه) و مهلت اتمام عملیات ساختمانی (یک سال+مهلت اتمام عملیات ساختمانی پروانه اولیه) می‌باشد.

نکته: تمدید پروانه ساخته نشده و یا مجوز افزایش مهلت شروع عملیات ساختمانی مشروط به عدم هرگونه تغییر در عرض گذر و ابعاد باقی مانده ملک، تغییر در پهنه ها و ابلاغ طرحهای موضعی صورت می گیرد. در صورت هر گونه تغییر در یکی از موارد فوق درخواست تمدید به صورت درخواست تمدید پروانه تغییر نقشه دنبال خواهد شد.

ب- در صورت مراجعه متقاضی پس از اتمام مهلت شروع عملیات ساختمانی مندرج در پروانه  ساختمانی، شهرداری هیچگونه تعهدی جهت صدور مجوز افزایش مهلت شروع عملیات ساختمانی نداشته و جرایم ذکر شده ناشی از اتمام مهلت شروع ساختمانی برای آن منظور می گردد.

 

 

جهت دریافت وقت مشاوره حضوری می توانید با شماره تلفن زیر تماس حاصل فرمایید.

۰۲۱-۲۲۸۲۶۳۱۸

جهت عضویت در صفحه اینستاگرام تُکا بر روی لینک زیر کلیک نمایید

 

برای عضویت در کانال شرکت مهندسی تکا بر روی لینک زیر کلیک نمایید.

 ۱۲۳۸۵

 

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 امتیاز, میانگین: 5٫00 5)
Loading...
مرتضی جهری
نویسنده : مرتضی جهری

نوشته شده در تاریخ : ۱۳۹۵/۰۷/۲۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.