خدمات داوری قراردادهای مشارکت در ساخت

خدمات داوری قراردادهای مشارکت در ساخت

خدمات داوری قراردادهای مشارکت در ساخت

خدمات داوری قراردادهای مشارکت در ساخت

داوری در مشارکت در ساخت

داوری در شرکت مهندسی تُکا به صورت زیر خواهد بود:

 
 • شرایط قرارداد و ملک بررسی خواهد شد و در صورت تشخیص داوری مورد پذیرش قرار خواهد گرفت.
 • قرارداد داوری، جهت ارائه مشاوره­ های تخصصی به مالکین و سازنده در خصوص مراحل انجام پروژه مشارکت در ساخت و پیگیری موضوع تا مرحله اتمام قرارداد و تنظیم جلسات مختلف و بدون محدودیت جهت مذاکرات بعد از انجام قرارداد، توافقات و متمم های بعدی، پیگیری شکایات و درخواست های طرفین تا آخرین مرحله ی موضوع قرارداد، تنظیم خواهد گشت.
 • تعهدات داور به شرح ذیل می­ باشد:
 1. داور متعهد است کلیه اطلاعات و اسناد و مدارک مربوط به طرفین قرارداد را که به هر نحو به آن دسترسی پیدا می کند بصورت امانت نگه دارد و در صورت درخواست هریک از طرفین (درصورت عدم وجود ممانعت طبق قرارداد یا نظر طرف دیگر) با اخذ رسید به آنان بازگرداند.
 2. داور متعهد است تا در مقاطع زمانی مختلف، قبل از انجام پروژه، در حین انجام و پس از انجام پروژه اقدامات لازم جهت تشکیل جلسات و تنظیم قرارداد، متمم ­ها و ... را انجام دهد.
 3. داور متعهد است تا در صورت نیاز هماهنگی های لازم فیمابین مالکین و سازنده­ی معرفی شده را انجام دهد.
 4. داور هیچگونه مسئولیتی در خصوص پرداخت یا تضمین تمام یا بخشی از ثمن معاملات یا حق کمسیون آژانس های املاک یا هر هزینه دیگر نداشته و پرداخت کلیه هزینه ها تحت هر عنوان و به هر شخص بر عهده مالکین و سازنده خواهد بود.
 5. داور متعهد است تا حداکثر 3 روز پس از اعلام کتبی طرفین مبنی بر اختلاف پیش آمده موضوع را پیگیری کرده و در خصوص رفع اختلاف بکوشد و در غیر اینصورت با دعوت از طرفین ظرف مدت 10 روز جلسه­ای جهت رفع اختلاف تعیین نماید و در صورت عدم رفع مشکل ظرف مدت 3 ماه نسبت به صدور رای داوری اقدام نمایند.
 6. پایان تعهدات داور تا مرحله اتمام عملیات ساختمانی و اخذ اسناد تک برگی آپارتمانی و دوره­ی تضمین بوده و پس از آن داور هیچگونه مسئولیتی تحت هیچ عنوان بر عهده نخواهد داشت.
 7. داور متعهد می ­باشد تا قبل از اتمام سفت کاری هر 3 ماه یکبار و بعد از اتمام سفت کاری هر ماه یکبار جهت تشکیل جلسه اقدام نماید.
 • تعهدات طرفین قرارداد در خصوص داوری ( سازنده و مالک)
 1. طرفین متعهد می باشند کلیه تسهیلات و همکاری لازم و متعارف برای انجام موضوع قرارداد را حسب درخواست داور فراهم نماید.
 2. طرفین اقرار می نمایند داور معرفی شده اهلیت قانونی داوری قرارداد را دارد.
 3. در صورت حدوث اختلاف طرفین باید موضوع را کتبا و با حضور در آدرس داور یا به وسیله اظهار نامه رسمی به ایشان اطلاع دهند.
 4. طرفین مکلف به تقدیم اسناد ومدارک لازم و موجود در ید به داور وهرگونه همکاری لازم حسب درخواست داور می ­باشند درغیر اینصورت عدم ارائه مدارک واسناد به منزله خارج شدن آن مدارک از اعداد دلایل می باشد و داور بدون آن مدارک انشاء رأی نموده و مسئولیت عدم ارائه مدارک واسناد با ناکل خواهد بود .
 5. طرفین می ­توانند با توافق یکدیگر قرارداد را اقاله نمایند. در صورت فسخ یا اقاله قرارداد طرفین حق مطالبه ­ی حق­ الزحمه پرداخت شده را نخواهد داشت .

داوری در شرکت مهندسی تُکا جهت پیشگیری از وقوع دعوای غیرقابل حل می باشد و داور قرارداد در حین ساخت از تمامی شرایط، مشکلات، تخلفات طرفین، تاخیرات موجه و غیر موجه طرفین مطلع است و به سرعت می ­تواند جهت رفع اختلاف اقدام نماید.

 

 

داوری در شرکت مهندسی تُکا جهت پیشگیری از وقوع دعوای غیرقابل حل می باشد و داور قرارداد در حین ساخت از تمامی شرایط، مشکلات، تخلفات طرفین، تاخیرات موجه و غیر موجه طرفین مطلع است و به سرعت می ­تواند جهت رفع اختلاف اقدام نماید.

 

شرکت مهندسی تکا به دو روش می تواند داوری قرارداد شما را قبول کند

 1. قبول داوری همزمان با امضای قرارداد
 2. داوری بعد از امضای قرارداد

هزینه داوری قرارداد با توجه به شرایط ملک، موقعیت و نوع قرارداد متفاوت می باشد. مهم ترین موضوع این است که هر کار اقتصادی، ریسکهایی دارد و باید برای کاهش این ریسک ها از بیمه استفاده نمود. متاسفانه شرکت های بیمه در خصوص قراردادها از بیمه نمودن خودداری می کنند. داوری شرکت مهندسی تکا می تواند جایگزین بیمه قراردادتان باشد.

درخواست داوری

نمونه ای از تجربه یکی از مالکین در خصوص خدمات داوری شرکت تکا را در ویدئوی زیر ببنید:
درخواست مشاوره

برای اطلاعات بیشتر با شماره ۲۲۸۲۶۳۱۸-۰۲۱ تماس حاصل نمایید.

 

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 امتیاز, میانگین: 5٫00 5)
Loading...
نویسنده : مدیریت

نوشته شده در تاریخ : ۱۳۹۷/۱۲/۰۴

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

با وارد کردن ایمیل خود می توایند از مطالب جدید سایت ما از طریق ایمیل آگاه شوید.

You have successfully subscribed to the newsletter

There was an error while trying to send your request. Please try again.

شرکت مهندسی تُکا | tka will use the information you provide on this form to be in touch with you and to provide updates and marketing.