مجوز افزایش مهلت شروع عملیات ساختمانی

مجوز افزایش مهلت شروع عملیات ساختمانی

تمدید پروانه ساختمانی

تمدید پروانه ساختمانی

این مطلب در این تاریخ به روز رسانی شده است

این مطلب در این تاریخ به روز رسانی شده است

مجوز افزایش مهلت شروع عملیات ساختمانی که از آن به عنوان تمدید پروانه ساخته نشده نیز یاد می گردد به مجوزی گفته می شود که در آن متقاضی می تواند تنها برای یک بار به مدت ۱۲ ماه مهلت شروع عملیات ساختمانی را افزایش دهد. توجه به دو نکته زیر در مجوز افزایش مهلت شروع عملیات ساختمانی حائز اهمیت می باشد:

الف- در صورت مراجعه متقاضی قبل از اتمام مهلت شروع عملیات ساختمانی مندرج در پروانه ساختمانی، شهرداری تهران ملزم به صدور “مجوز افزایش مهلت شروع عملیات ساختمانی” صرفاً برای یک‌بار و بدون اخذ عوارض با مهلت اعتبار پروانه به صورت (یک سال+زمان شروع عملیات ساختمانی پروانه اولیه) و مهلت اتمام عملیات ساختمانی (یک سال+مهلت اتمام عملیات ساختمانی پروانه اولیه) می‌باشد.

نکته: تمدید پروانه ساخته نشده و یا مجوز افزایش مهلت شروع عملیات ساختمانی مشروط به عدم هرگونه تغییر در عرض گذر و ابعاد باقی مانده ملک، تغییر در پهنه ها و ابلاغ طرحهای موضعی صورت می گیرد. در صورت هر گونه تغییر در یکی از موارد فوق درخواست تمدید به صورت درخواست تمدید پروانه تغییر نقشه دنبال خواهد شد.

ب- در صورت مراجعه متقاضی پس از اتمام مهلت شروع عملیات ساختمانی مندرج در پروانه  ساختمانی، شهرداری هیچگونه تعهدی جهت صدور مجوز افزایش مهلت شروع عملیات ساختمانی نداشته و جرایم ذکر شده ناشی از اتمام مهلت شروع ساختمانی برای آن منظور می گردد.

جهت دریافت اطلاعات بیشتر و تعیین وقت مشاوره حضوری، می توانید با شماره ۲۲۸۲۶۳۱۸-۰۲۱تماس حاصل نمایید.

 

1 ستاره۲ ستاره۳ ستاره۴ ستاره۵ ستاره (1 امتیاز, میانگین: 5٫00 5)
Loading...
مرتضی جهری
نویسنده : مرتضی جهری

نوشته شده در تاریخ : 2016/10/11

2 دیدگاه ها

  1. Hossein گفت:

    خواستار ارسال اطلاعات در ارتباط باساخت و ساز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

با وارد کردن ایمیل خود می توایند از مطالب جدید سایت ما از طریق ایمیل آگاه شوید.

You have successfully subscribed to the newsletter

There was an error while trying to send your request. Please try again.

شرکت مهندسی تُکا | tka will use the information you provide on this form to be in touch with you and to provide updates and marketing.