بستن
instagram tka
دیگر به من نشان نده

مجوز افزایش مهلت شروع عملیات ساختمانی

مجوز افزایش مهلت شروع عملیات ساختمانی

تمدید پروانه ساختمانی

تمدید پروانه ساختمانی

این مطلب در تاریخ ۱۳۹۸/۰۳/۲۸ به روزرسانی شد.

مجوز افزایش مهلت شروع عملیات ساختمانی که از آن به عنوان تمدید پروانه ساخته نشده نیز یاد می گردد به مجوزی گفته می شود که در آن متقاضی می تواند تنها برای یک بار به مدت ۱۲ ماه مهلت شروع عملیات ساختمانی را افزایش دهد. توجه به دو نکته زیر در مجوز افزایش مهلت شروع عملیات ساختمانی حائز اهمیت می باشد:

الف- در صورت مراجعه متقاضی قبل از اتمام مهلت شروع عملیات ساختمانی مندرج در پروانه ساختمانی، شهرداری تهران ملزم به صدور “مجوز افزایش مهلت شروع عملیات ساختمانی” صرفاً برای یک‌بار و بدون اخذ عوارض با مهلت اعتبار پروانه به صورت (یک سال+زمان شروع عملیات ساختمانی پروانه اولیه) و مهلت اتمام عملیات ساختمانی (یک سال+مهلت اتمام عملیات ساختمانی پروانه اولیه) می‌باشد.

نکته: تمدید پروانه ساخته نشده و یا مجوز افزایش مهلت شروع عملیات ساختمانی مشروط به عدم هرگونه تغییر در عرض گذر و ابعاد باقی مانده ملک، تغییر در پهنه ها و ابلاغ طرحهای موضعی صورت می گیرد. در صورت هر گونه تغییر در یکی از موارد فوق درخواست تمدید به صورت درخواست تمدید پروانه تغییر نقشه دنبال خواهد شد.

ب- در صورت مراجعه متقاضی پس از اتمام مهلت شروع عملیات ساختمانی مندرج در پروانه  ساختمانی، شهرداری هیچگونه تعهدی جهت صدور مجوز افزایش مهلت شروع عملیات ساختمانی نداشته و جرایم ذکر شده ناشی از اتمام مهلت شروع ساختمانی برای آن منظور می گردد.

 

سی دی کارگاه آموزشی جامع ضوابط معماری و شهرداری تهران
جهت اطلاع از سرفصل ها و خرید پکیج کلیک نمایید.

جهت دریافت اطلاعات بیشتر و تعیین وقت مشاوره حضوری، می توانید با شماره ۲۲۸۲۶۳۱۸-۰۲۱تماس حاصل نمایید.

اینستاگرام تُکا
1 ستاره۲ ستاره۳ ستاره۴ ستاره۵ ستاره (1 امتیاز, میانگین: 5٫00 5)
Loading...
مرتضی جهری
نویسنده : مرتضی جهری

نوشته شده در تاریخ : 2016/10/11

2 دیدگاه ها

  1. Hossein گفت:

    خواستار ارسال اطلاعات در ارتباط باساخت و ساز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.