بستن
instagram tka
دیگر به من نشان نده

مشارکت در ساخت و طرح تفصیلی در منطقه فرمانیه

مشارکت در ساخت و طرح تفصیلی در منطقه فرمانیه

مشارکت در ساخت در فرمانیه شرکت مهندسی تُکا

مشارکت در ساخت در فرمانیه شرکت مهندسی تُکا

شرایط مشارکت در ساخت و طرح تفصیلی در منطقه فرمانیه

در این مقاله سعی کردیم عرف درصد مشارکت در ساخت و مبلغ بلاعوض منطقه فرمانیه، انواع پهنه های این منطقه و عرف لیست متریال این منطقه را بررسی کنیم.

محدوده فرمانیه : محله فرمانیه ازشرق به خیابان پاسداران منتهی میشود و از سمت جنوب به اتوبان صدر میرسد و از سمت غرب به محله چیذر و از شمال به محله ی نیاوران میرسد.

تاریخچه فرمانیه :خانواده فرمان فرمایان که از خانواده های متمول و بانفوذ دوران قاجار و پهلوی بودند مالکیت این املاک را بر عهده داشتند و شخصی به نام عبدالحسین میرزا فرمانفرما که در زمان قاجار نخست وزیر بودند از سال ۱۲۸۸ مالک این اراضی بود که املاک این منطقه پس از تقسیم بین فرزندان وی به تدریج فروخته شد .

پهنه بندی فرمانیه : منطقه فرمانیه از نظر پهنه بندی به طور کلی منطقه ای مسکونی است و پهنه بندی R122 (5 طبقه با ۶۰% سطح اشغال) عمده ی املاک این منطقه را تشکیل میدهد، اما در این میان پهنه های G (فضای سبز یا باغات) و پهنه های S(تجاری) و M (مختلط) در محدوده ی  خیابان دیباجی شمالی دیده میشود .

تهران فرمانیه کد ملک و بلوک شرکت مهندسی تُکا
تهران فرمانیه کد ملک و بلوک شرکت مهندسی تُکا
در خواست مشاوره مشارکت در ساخت شرکت تُکا
جهت درخواست مشاوره کلیک نمایید.

 

عرف درصد مشارکت در ساخت و مبلغ بلاعوض فرمانیه : املاک این منطقه از گرانترین املاک تهران و ایران محسوب می شود و به همین دلیل درصد مشارکت عمدتا به نفع مالکین است و بنا بر آورده ی طرفین مبلغ بلاعوض که در منطقه فرمانیه مبلغ کمی نیست، محاسبه خواهد شد.

عرف لیست متریال فرمانیه : لیست متریال در منطقه فرمانیه به دلیل قیمت بالای زمین و اپارتمان همواره از مرغوبترین و بهترین مصالح و امکانات تشکیل شده است، در نتیجه ساختمان های فرمانیه معمولا با متریال خارجی درجه یک ساخته می شود.

دسترسی محله فرمانیه : محله ی فرمانیه با دسترسی مستقیم به اتوبان صدر و خیابان پاسداران از دسترسی مطلوبی برخوردار است و نسبت به دیگر محله های اعیان نشین منطقه ۱ دسترسی بسیار خوبی دارد.

مزایای محله فرمانیه : محله فرمانیه از آب و هوای مناسبی برخوردار است و از محله های قدیمی شهر تهران است و برای استفاده ی مسکونی بسیار دنج و کم سر و صدا است، امنیت بالا به همراه دسترسی مناسب و ساختمان هایی با متریال عالی و طراحی زیبا این محله را به یکی از بهترین محله های شهر تهران تبدیل کرده است. 

درخواست مشاوره شرکت مهندسی تُکا
جهت درخواست مشاوره کلیک نمایید.جهت دریافت اطلاعات بیشتر و تعیین وقت مشاوره حضوری، می توانید با شماره ۲۲۸۲۶۳۱۸-۰۲۱تماس حاصل نمایید.

اینستاگرام تُکا
1 ستاره۲ ستاره۳ ستاره۴ ستاره۵ ستاره (1 امتیاز, میانگین: 5٫00 5)
Loading...
آریا بختیاری نویسنده سایت شرکت تُکا
نویسنده : آریا بختیاری

نوشته شده در تاریخ : 2020/09/15

1 دیدگاه

  1. مینا محمدی گفت:

    فرمانیه محل مورد علاقه منه واقعا دوستش دارم
    مرسی از مقاله خوبتون

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.