بستن
instagram tka
دیگر به من نشان نده

شرایط مشارکت در ساخت و طرح تفصیلی محله کاشانک

شرایط مشارکت در ساخت و طرح تفصیلی محله کاشانک

شرایط مشارکت در ساخت و طرح تفصیلی محله کاشانک شرکت مهندسی تُکا

شرایط مشارکت در ساخت و طرح تفصیلی محله کاشانک شرکت مهندسی تُکا

شرایط مشارکت در ساخت و طرح تفصیلی محله کاشانک :

در این مقاله سعی کرده ایم عرف درصد مشارکت در ساخت و پهنه بندی محله کاشانک و عرف لیست متریال به همراه مزایا و دسترسی محله کاشانک را بررسی کنیم.

 

محدوده محله کاشانک :

 محله کاشانک از سمت شمال به رشته کوه البرز منتهی میشود و از سمت غرب به کاخ نیاوران و از سمت شرق به خیابان سپند منتهی می شود، محله ی کاشانک از جنوب به محله اقدسیه می رسد.

در خواست مشاوره مشارکت در ساخت شرکت تُکا
جهت درخواست مشاوره کلیک نمایید.

تاریخچه محله کاشانک:

علت نامگذاری کاشانک به زمان قاجاریه بر میگردد، زمانی که همسر ناصرالدین شاه از وی حکمرانی شهر کاشان را درخواست کرد و ناصرالدین شه هم به جای شهر کاشان ۶ دانگ این منطقه را به نام همسر خود کرد که پس از این اتفاق به این محله کاشانک می گویند.

 

پهنه بندی کاشانک:

منطقه کاشانک انواع پهنه بندی ها را در خود جای داده است، اراضی مسکونی در این محله پهنه ی  R122 با امکان ساخت ۵ طبقه با سطح اشغال ۶۰%  و با توجه به کوه پایه ای بودن کاشانک پهنه G (فضای سبز و پارک) در این محله بسیار دیده میشود، در محدوده خیابان اصلی کاشانک پهنه ۱۱۵M با قابلیت ساخت ۴ طبقه با سطح اشغال ۶۰% پهنه ی غالب است و پهنه ی تجاری S214 با قابلیت ساخت ۶ طبقه و سطح اشغال ۴۰% در این منطقه دیده می شود.شرایط مشارکت در ساخت و طرح تفصیلی محله کاشانک شرکت مهندسی تُکا
شرایط مشارکت در ساخت و طرح تفصیلی محله کاشانک شرکت مهندسی تُکا

 

 عرف درصد مشارکت در ساخت و مبلغ بلاعوض در کاشانک:

در محدوده مسکونی که اکثر ملک های محله کاشانک R122 هستند درصد مشارکت بنا به شرایط ملک از ۵۰-۵۰ تا ۶۰-۴۰ به نفع مالکین متفاوت است و مبلغ بلاعوض هم بسته به مرغوبیت ملک و اختلاف آورده  طرفین محاسبه می شود.

در رابطه با ملک هایی که قابلیت ساخت تجاری دارند، بسته به حقوق مکتسبه و هزینه های شهرداری درصد مشارکت در ساخت محاسبه می شود.

 

 عرف لیست متریال منطقه کاشانک :

لیست مصالح مصرفی در کاشانک با توجه به موقعیت قرارگیری این محله در منطقه ۱ تهران، معمولاٌ از متریال درجه ۱ ایرانی تشکیل میشود و بنا بر کشش ملک در این منطقه از متریال خارجی هم استفاده می شود.

 

دسترسی محله کاشانک :

دسترسی محله کاشانک مناسب است اما به دلیل راه نداشتن مستقیم به بزرگراه های اصلی و فاصله نسبتاً زیاد تا ایستگاه مترو در دسته بندی درجه ۱ قرار نمیگیرد و با توجه به خلوتی خیابان های این محله برای افرادی که خودروی شخصی دارند مناسب تر است.

 

مزایای محله کاشانک :

محله کاشانک به دلیل همجواری با رشته کوه البرز از آب و هوای مطلوبی برخوردار است و به همین دلیل واحدهای مسکونی این محله دید و دسترسی خوبی به طبیعت دارند.

بررسی شرایط مشارکت در ساخت شرکت مهندسی تُکا
جهت درخواست مشاوره کلیک نمایید.

جهت دریافت اطلاعات بیشتر و تعیین وقت مشاوره حضوری، می توانید با شماره ۲۲۸۲۶۳۱۸-۰۲۱تماس حاصل نمایید.

اینستاگرام تُکا
1 ستاره۲ ستاره۳ ستاره۴ ستاره۵ ستاره (1 امتیاز, میانگین: 5٫00 5)
Loading...
آریا بختیاری نویسنده سایت شرکت تُکا
نویسنده : آریا بختیاری

نوشته شده در تاریخ : 2020/12/08

1 دیدگاه

  1. حامد گفت:

    خیلی ممنون از توضیحات کامل و این نقشه خوبی که پهنه بندی کاشانک رو مشخص کرده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.