شرایط مشارکت در ساخت و طرح تفصیلی منطقه هروی

شرایط مشارکت در ساخت و طرح تفصیلی منطقه هروی

مشارکت در ساخت تهران هروی شرکت مهندسی تُکا

مشارکت در ساخت تهران هروی شرکت مهندسی تُکا

در این مقاله سعی کردیم عرف درصد مشارکت در ساخت و مبلغ بلاعوض منطقه هروی پهنه های مسکونی و تجاری، پتانسیل های سرمایه گذاری، مزایا و دسترسی های این منطقه را بررسی کنیم.

محدوده هروی:

محله هروی از شمال به اتوبان بابایی، از شرق به اتوبان امام علی، از سمت غرب به اتوبان صیاد شیرازی و از سمت جنوب به اتوبان زین الدین (همت) منتهی می شود.

تاریخچه محله هروی:

 منطقه هروی از تجمیع دو ده مبارک آباد و حسین آباد تشکیل شده است، نام هروی بنا بر نام خانواده ای که مالکیت بخش زیادی از زمین های مبارک آباد و حسین آباد را بر عهده داشتند و خدماتی در جهت آبادانی این منطقه انجام داده اند، گذاشته شده است.

پهنه بندی هروی:

 در منطقه هروی از انواع پهنه ها نمونه هایی موجود است، برای مثال در اطراف میدان هروی پهنه ی M114 ( طبقه اول ۵۰% تجاری و طبقات بالا ۵۰% مسکونی یا اداری)  به چشم میخورد. در محله هروی پهنه ی تجاری S124 (طبقه اول ۸۰% و ۳ طبقه ۵۰%) بسیار دیده می شود.

مناطق مسکونی در هروی عمدتاً پهنه های R121 (طبقات مسکونی با سطح اشغال ۶۰%)  و R122 (طبقات مسکونی  با سطح اشغال ۶۰%) هستند.

 پهنه های G112 (پارک) و G211 (باغات) در هروی بسیار زیاد است.

عرف درصد مشارکت در ساخت و مبلغ بلاعوض:

درصد مشارکت در ساخت و مبلغ بلاعوض برای هر ملک متفاوت است و باید بنابر انجام توافق بین طرفین تعیین گردد، اما به طور کلی مبلغ بلاعوض از اختلاف آورده ی طرفین و درصد مشارکت بنا بر نوع کاربری ملک و عرف منطقه تعیین می شود، برای مثال درصد مشارکت املاک مسکونی محله هروی بین ۵۰-۵۰ و ۶۰ به ۴۰ به نفع مالکین متغیر است. در رابطه با املاک پهنه ی M و S به دلیل خاص بودن ملک نمیتوان درصد مشخصی تعیین کرد و نیاز به محاسبه و کارشناسی دارد.

 

در خواست مشاوره مشارکت در ساخت شرکت تُکا
جهت درخواست مشاوره کلیک نمایید.

عرف لیست متریال منطقه هروی:

در منطقه هروی به دلیل وسعت زیاد و تفاوت قیمت آپارتمان در موقعیت های مختلف منطقه متریال ایرانی درجه ۲ در مناطق قیمت پایین تر و متریال خارجی یا ایرانی درجه ۱ هم در مناطق با قیمت بالای آپارتمان دیده می شود.

وضعیت موقعیت تجاری منطقه هروی:

منطقه هروی به دلیل وجود مجتمع های تجاری زیاد و دسترسی مناسب به قطب مجتمع های تجاری منطقه تبدیل شده است و از لحاظ تجاری منطقه پر رونقی است.

دسترسی محله هروی: محله هروی در چهار سمت به اتوبان های پر تردد تهران منتهی می شود و از لحاظ دسترسی می توان این محله را در دسته بندی بهترین محله های تهران  قرارداد.

مزایای محله ی هروی:

ترافیک کم و دسترسی عالی و در عین حال مغازه ها و مجتمع های تجاری پر رونق در کنار فضای سبز بسیار و آب و هوای مناسب و ۳ ایستگاه مترو در این منطقه، محله های هروی را به یکی از مناطق مناسب از لحاظ سرمایه گذاری مسکونی و تجاری تبدیل کرده است.

تهران-هروی-کد-ملک-بلوک-شرکت-مهندسی-تُکا
تهران هروی کد ملک و بلوک شرکت مهندسی تُکا
درخواست مشاوره شرکت مهندسی تُکا
جهت در خواست مشاوره کلیک نمایید.

جهت دریافت اطلاعات بیشتر و تعیین وقت مشاوره حضوری، می توانید با شماره ۲۲۸۲۶۳۱۸-۰۲۱تماس حاصل نمایید.

اینستاگرام تُکا
1 ستاره۲ ستاره۳ ستاره۴ ستاره۵ ستاره (3 امتیاز, میانگین: 3٫67 5)
Loading...
آریا بختیاری نویسنده سایت شرکت تُکا
نویسنده : آریا بختیاری

نوشته شده در تاریخ : 2020/09/08

2 دیدگاه ها

  1. خسرو گفت:

    سلام آیا در حال حاضر امکان ساخت برج باغ در هروی وجود دارد ؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

با وارد کردن ایمیل خود می توایند از مطالب جدید سایت ما از طریق ایمیل آگاه شوید.

You have successfully subscribed to the newsletter

There was an error while trying to send your request. Please try again.

شرکت مهندسی تُکا | tka will use the information you provide on this form to be in touch with you and to provide updates and marketing.