بستن
instagram tka
دیگر به من نشان نده

مشارکت در ساخت و طرح تفصیلی منطقه هروی

مشارکت در ساخت و طرح تفصیلی منطقه هروی

مشارکت در ساخت تهران هروی شرکت مهندسی تُکا

مشارکت در ساخت تهران هروی شرکت مهندسی تُکا

شرایط مشارکت در ساخت و طرح تفصیلی منطقه هروی:

در این مقاله سعی کردیم عرف درصد مشارکت در ساخت و مبلغ بلاعوض منطقه هروی پهنه های مسکونی و تجاری، پتانسیل های سرمایه گذاری، مزایا و دسترسی های این منطقه را بررسی کنیم.

محدوده هروی:

محله هروی از شمال به اتوبان بابایی، از شرق به اتوبان امام علی، از سمت غرب به اتوبان صیاد شیرازی و از سمت جنوب به اتوبان زین الدین (همت) منتهی می شود.

تاریخچه محله هروی:

 منطقه هروی از تجمیع دو ده مبارک آباد و حسین آباد تشکیل شده است، نام هروی بنا بر نام خانواده ای که مالکیت بخش زیادی از زمین های مبارک آباد و حسین آباد را بر عهده داشتند و خدماتی در جهت آبادانی این منطقه انجام داده اند، گذاشته شده است.

پهنه بندی هروی:

 در منطقه هروی از انواع پهنه ها نمونه هایی موجود است، برای مثال در اطراف میدان هروی پهنه ی M114 ( طبقه اول ۵۰% تجاری و طبقات بالا ۵۰% مسکونی یا اداری)  به چشم میخورد. در محله هروی پهنه ی تجاری S124 (طبقه اول ۸۰% و ۳ طبقه ۵۰%) بسیار دیده می شود.

مناطق مسکونی در هروی عمدتاً پهنه های R121 (طبقات مسکونی با سطح اشغال ۶۰%)  و R122 (طبقات مسکونی  با سطح اشغال ۶۰%) هستند.

 پهنه های G112 (پارک) و G211 (باغات) در هروی بسیار زیاد است.

عرف درصد مشارکت در ساخت و مبلغ بلاعوض:

درصد مشارکت در ساخت و مبلغ بلاعوض برای هر ملک متفاوت است و باید بنابر انجام توافق بین طرفین تعیین گردد، اما به طور کلی مبلغ بلاعوض از اختلاف آورده ی طرفین و درصد مشارکت بنا بر نوع کاربری ملک و عرف منطقه تعیین می شود، برای مثال درصد مشارکت املاک مسکونی محله هروی بین ۵۰-۵۰ و ۶۰ به ۴۰ به نفع مالکین متغیر است. در رابطه با املاک پهنه ی M و S به دلیل خاص بودن ملک نمیتوان درصد مشخصی تعیین کرد و نیاز به محاسبه و کارشناسی دارد.

 

در خواست مشاوره مشارکت در ساخت شرکت تُکا
جهت درخواست مشاوره کلیک نمایید.

عرف لیست متریال منطقه هروی:

در منطقه هروی به دلیل وسعت زیاد و تفاوت قیمت آپارتمان در موقعیت های مختلف منطقه متریال ایرانی درجه ۲ در مناطق قیمت پایین تر و متریال خارجی یا ایرانی درجه ۱ هم در مناطق با قیمت بالای آپارتمان دیده می شود.

وضعیت موقعیت تجاری منطقه هروی:

منطقه هروی به دلیل وجود مجتمع های تجاری زیاد و دسترسی مناسب به قطب مجتمع های تجاری منطقه تبدیل شده است و از لحاظ تجاری منطقه پر رونقی است.

دسترسی محله هروی: محله هروی در چهار سمت به اتوبان های پر تردد تهران منتهی می شود و از لحاظ دسترسی می توان این محله را در دسته بندی بهترین محله های تهران  قرارداد.

مزایای محله ی هروی:

ترافیک کم و دسترسی عالی و در عین حال مغازه ها و مجتمع های تجاری پر رونق در کنار فضای سبز بسیار و آب و هوای مناسب و ۳ ایستگاه مترو در این منطقه، محله های هروی را به یکی از مناطق مناسب از لحاظ سرمایه گذاری مسکونی و تجاری تبدیل کرده است.

تهران-هروی-کد-ملک-بلوک-شرکت-مهندسی-تُکا
تهران هروی کد ملک و بلوک شرکت مهندسی تُکا
درخواست مشاوره شرکت مهندسی تُکا
جهت در خواست مشاوره کلیک نمایید.جهت دریافت اطلاعات بیشتر و تعیین وقت مشاوره حضوری، می توانید با شماره ۲۲۸۲۶۳۱۸-۰۲۱تماس حاصل نمایید.

اینستاگرام تُکا
1 ستاره۲ ستاره۳ ستاره۴ ستاره۵ ستاره (3 امتیاز, میانگین: 3٫67 5)
Loading...
آریا بختیاری نویسنده سایت شرکت تُکا
نویسنده : آریا بختیاری

نوشته شده در تاریخ : 2020/09/08

3 دیدگاه ها

  1. خسرو گفت:

    سلام آیا در حال حاضر امکان ساخت برج باغ در هروی وجود دارد ؟

  2. اسفندیار خسروی گفت:

    با سپاس از شما مهندس بختیاری اگر امکان دارد در مورد ناحیه۲ منطق۳ خ دلبری بلوار آرش با پهنهr251 با گذر ۱۲متری راهنمایی فرمایید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.