بستن
instagram tka
دیگر به من نشان نده

مشارکت در ساخت و طرح تفصیلی منطقه دروس

مشارکت در ساخت و طرح تفصیلی منطقه دروس

تهران مشارکت در ساخت دروس شرکت مهندسی تُکا

تهران مشارکت در ساخت دروس شرکت مهندسی تُکا

شرایط مشارکت در ساخت و طرح تفصیلی منطقه دروس:

در این مقاله سعی کردیم عرف درصد مشارکت در ساخت، مبلغ بلاعوض و لیست متریال محله دروس را به همراه انواع پهنه بندی این منطقه و مزایای آن بررسی کنیم.

محدوده ی دروس: محله دروس از سمت شمال به خیابان کلاهدوز و از سمت غرب به محله قلهک و از سمت شرق به خیابان پاسداران و مرز جنوبی آن بلوار شهرزاد است.

تاریخچه دروس: از محله های قدیمی تهران است و علت نام گذاری آن از دو کلمه دره و روس است، به این دلیل که این محل در گذشته دره ای بود که روس ها در آن جلسه ها و مهمانی های خود را برگزار می کردند.

پهنه بندی دروس: محله دروس از محله های مسکونی شهر تهران است و به همین دلیل عمده املاک این منطقه در پهنه ی R122 (……) قرار دارد، اما در این منطقه پهنه G هم به دلیل وجود باغ و فضای سبز بسیار دیده می شود.

عرف درصد مشارکت در ساخت و مبلغ بلاعوض: درصد مشارکت و مبلغ بلاعوض برای هر ملک با توجه به شرایط ملک متفاوت است، اما در منطقه دروس به علت بالا بودن قیمت زمین معمولا درصد مشارکت ملک های مسکونی به نفع مالکین است و مبلغی به عنوان بلاعوض با توجه به آورده طرفین به مالکین پرداخت می شود.

عرف لیست متریال منطقه: محله ی دروس یکی از محله های گران قیمت شهر تهران است و متریال استفاده شده در این منطقه از بهترین مصالح و امکانات قابل استفاده تشکیل شده است.

دسترسی محله ی دروس: محله ی دروس از جنوب به اتوبان همت نزدیک است و از شرق به اتوبان صیاد فاصله ی نزدیکی دارد و از شمال به اتوبان صدر دسترسی غیر مستقیم دارد، به همین دلیل از دسترسی مطلوبی برخوردار است.

مزایای محله دروس: منطقه دروس به دلیل وجود سفارت خانه ها و مکان های مهم بین المللی از امنیت خوبی برخوردار است و محل آرام و مناسبی برای استفاده مسکونی می باشد، در ضمن خیابان بندی منظم و وجود دو قنات فعال از مزایای این محله محسوب می شود.

در خواست مشاوره مشارکت در ساخت شرکت تُکا
جهت درخواست مشاوره کلیک کنید.
کد ملک و بلوک تهران دروس شرکت مهندسی تُکا
کد ملک و بلوک تهران دروس شرکت مهندسی تُکاجهت دریافت اطلاعات بیشتر و تعیین وقت مشاوره حضوری، می توانید با شماره ۲۲۸۲۶۳۱۸-۰۲۱تماس حاصل نمایید.

اینستاگرام تُکا
1 ستاره۲ ستاره۳ ستاره۴ ستاره۵ ستاره (1 امتیاز, میانگین: 5٫00 5)
Loading...
آریا بختیاری نویسنده سایت شرکت تُکا
نویسنده : آریا بختیاری

نوشته شده در تاریخ : 2020/09/22

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.