همکاری با شرکت مهندسی تُکا

همکاری باشرکت مهندسی تُکا در موارد ذیل امکانپذیر است:

سرمایه گذاری در فعالیت های شرکت مشارکت در ساخت با تُکا استخدام به عنوان کارشناس مشارکت استخدام به عنوان مدیر تبلیغات و بازاریابی همکاری جهت برگزاری کلاس‌های آموزشی در شهرستان‌ها

تُکا خانه ایست که ما در کنار همکاری، باهم زندگی می‌کنیم!

1.

سرمایه گذاری در فعالیت های شرکت

شرکت مهندسی تکا با بهره گیری از تیمی خبره در راستای سرمایه گذاری در املاک و ایجاد ارزش افزوده در این صنعت، بصورت گزینشی و پس از طی مراحل مشخصی می تواند از سرمایه سرمایه گذاران خرد و کلان استفاده کرده و ایشان را در پروژه های خود سهیم کند. جهت کسب اطلاعات بیشتر با دپارتمان سرمایه گذاری و ساخت شرکت مهندسی تکا تماس بگیرید.

2.

مشارکت در ساخت با تُکا

شرکت مهندسی تُکا علاوه بر مشاوره های حقوقی، فنی و شهرسازی، امکان شراکت با مالکینی که قصد ساخت املاک خود را داشته باشند را دارد. هدف شرکت مهندسی تُکا ایجاد ارزش افزوده مناسب در پروژه‌های ساختمانی، انجام طراحی و معماری پایدار و متناسب فرهنگ غنی مردم ایران می‌باشد. صاحبان زمین و املاک کلنگی واقع در مناطق یک الی سه تهران جهت دریافت رزومه شرکت مهندسی تُکا در زمینه مشارکت در ساخت و همچنین بررسی اولیه مجموعه می‌توانند با دپارتمان سرمایه گذاری و ساخت شرکت تماس بگیرند. 26150585

3.

استخدام به عنوان کارشناس مشارکت

تیم مشارکت در ساخت شرکت مهندسی تُکا با بیش از 10 سال فعالیت به دنبال افراد شایسته ایست که بتوانند با حل مشکلات قراردادی و اختلافات مردم بار زیاد دادگاه‌های کشور را کم کرده و هم زمان کسب درآمد کنند.
همکار در این سمت به نحوه ذیل می باشد: آموزش حرفه‌ای مسائل مختلف مشارکت در ساخت
تولید محتواهای مخلتف در وبسایت و شبکه های اجتماعی ما
ارجاع کیس‌های مختلف جهت تنظیم قرارداد، اصلاح قرارداد، مشاوره، داوری، میانجیگری، فسخ یا اقاله، معرفی سرمایه گذار و سازنده و .... به مشاور، پیگیری دعاوی ملکی و ساختمانی و شکایات در کنار وکلای تُکا
این فرصت استثنایی را از دست ندهید.

4.

استخدام به عنوان مدیر تبلیغات و بازاریابی

برای مدیریت مارکتینگ و تبلیغات شرکت، نیاز به همکاری داریم، خلاق که بتواند خدمات، محصولات و کلاسهای آموزشی شرکت را بهتر از گذشته تبلیغ نموده و نماید. همچنین توان کشف و بازاریابی خدمات مرتبط با فعالیتهای فعلی شرکت را داشته باشد

5.

همکاری جهت برگزاری کلاس‌های آموزشی خصوصی و در شهرستان‌ها

تکا پیشرو در زمینه برگزاری کلاس‌های آموزشی در زمینه، مشارکت در ساخت (برای مالکین) ، دوره حرفه ای مشارکت در ساخت، دوره های حقوقی، دوره ضوابط شهرسازی و شهرداری، ضوابط معماری، دوره های مدیریت املاک و پروژه های ساختمانی، دوره های بازاریابی خدمات املاک و مستغلات، دوره نظارت بر اجرا (برای ناظرین)، کلاس‌های محاسبه قدرالسهم و حل اختلافات شرکا در پروژه‌های ساختمانی، دوره اصول مذاکره برای خدمات ملکی و ... برگزار نموده است.
این شرکت می‌تواند برای مجموعه‌های مختلف و یا در شهرهای کشور این دوره هارا مشترکا با همکاری شرکای خود برگزار نماید. جهت کسب اطلاعات بیشتر و برگزاری دوره ها با دپارتمان آموزشی شرکت مهندسی تُکا تماس بگیرید.

همکاری باما شرکت مهندسی تُکا

معتقدیم که مهمترین کیفیت شخصیت همکاران ما، اخلاق ایشان می باشد و آموزش مسائل فنی به افراد امکانپذیر است. توجه شرکت به رشد هر روزه همکاران و ایجاد نشاط در محیط کاری بسیار زیاد است و برای ایده های دوستانمان ارزش زیادی قائل هستیم.

فضایی ایجاد کردیم تا نیروهای جوان و مستعد کشورمان جایی برای رشد و ارزش آفرینی داشته باشند. اگر فکر می کنید توانمندی شما تاکنون شکوفا نشده و برای موقعیت های شغلی ذکر شده، دانش لازم را دارید، فرم همکاری را پر کنید تا کارشناسان ما با شما تماس برقرار کنند.

اسکرول به بالا