تُکا خانه ایست که ما در کنار همکاری، باهم زندگی می‌کنیم!

شرکت مهندسی تکا زمینه رشد و پیشرفت را برای نیروهای جدید فراهم می‌کند.

افراد حداقل نصف زمان خود را در محل کار سپری می‌کنند، پس محل کار باید امنیت، آرامش و پیشرفت را برای همه افراد فراهم کند. خوشبختانه شرکت تکا با توجه به اینت موضوع محیطی مناسب را برای همکاران خود مهیا کرده است. از دیگر مزیت‌های کار در تکا می‌توان به موارد زیر اشاره کرد: 

ارتقا دانش و تجربه
محیط کاری پویا
کار با افراد متخصص
فرصت دیده شدن
ارتقا شغلی شما
پاداش عملکرد کارمندان

فرصت های همکاری ویژه در شرکت مهندسی تکا

شرکت تکا برای ارتقا جایگاه خود از نیروهای حرفه‌ای و متعهد استقبال می‌کند.

شرکت تکا با بیش از 10 سال سابقه کاری درخشان به کارشناس مشارکت برای بهبود ارائه خدمات نیاز دارد. همکاری در این سمت به نحوه ذیل است: آموزش حرفه‌ای مسائل مختلف مشارکت در ساخت تولید محتواهای مخلتف در وبسایت و شبکه های اجتماعی، ارجاع کیس‌های مختلف جهت تنظیم قرارداد، اصلاح قرارداد، مشاوره، داوری، میانجیگری، فسخ یا اقاله، معرفی سرمایه گذار و سازنده به مشاور، پیگیری دعاوی ملکی و ساختمانی و شکایات در کنار وکلای تُکا.

شرکت مهندسی تکا با بهره‌گیری از تیمی خبره در راستای سرمایه‌گذاری در املاک و ایجاد ارزش افزوده در این صنعت، به‌صورت گزینشی و پس از طی مراحل مشخصی می‌تواند از سرمایه، سرمایه‌گذاران خرد و کلان استفاده کرده و ایشان را در پروژه‌های خود سهیم کند. جهت کسب اطلاعات بیشتر با دپارتمان سرمایه‌گذاری و ساخت شرکت مهندسی تکا تماس بگیرید.

شرکت مهندسی تُکا علاوه بر مشاوره‌های حقوقی، فنی و شهرسازی، امکان شراکت با مالکینی که قصد ساخت املاک خود را داشته باشند دارد. شرکت مهندسی تُکا ایجاد ارزش‌افزوده مناسب در پروژه‌های ساختمانی، انجام طراحی و معماری پایدار و  متناسب فرهنگ غنی مردم ایران است. صاحبان زمین و املاک کلنگی واقع در مناطق یک الی سه تهران جهت دریافت رزومه شرکت مهندسی تُکا در زمینه مشارکت در ساخت و همچنین بررسی اولیه مجموعه می‌توانند با دپارتمان سرمایه‌گذاری و ساخت شرکت تماس بگیرند.

برای مدیریت مارکتینگ و تبلیغات شرکت، نیاز به همکاری داریم، خلاق که بتواند خدمات، محصولات و کلاس‌های آموزشی شرکت را بهتر از گذشته تبلیغ نموده و نماید. همچنین توان کشف و بازاریابی خدمات مرتبط با فعالیت‌های فعلی شرکت را داشته باشد.

 

تکا پیشرو در زمینه برگزاری کلاس‌های آموزشی در زمینه، مشارکت در ساخت (برای مالکین) ، دوره حرفه ای مشارکت در ساخت، دوره های حقوقی، دوره ضوابط شهرسازی و شهرداری، ضوابط معماری، دوره های مدیریت املاک و پروژه های ساختمانی، دوره های بازاریابی خدمات املاک و مستغلات، دوره نظارت بر اجرا (برای ناظرین)، کلاس‌های محاسبه قدرالسهم و حل اختلافات شرکا در پروژه‌های ساختمانی، دوره اصول مذاکره برای خدمات ملکی و … برگزار نموده است این شرکت می‌تواند برای مجموعه‌های مختلف و یا در شهرهای کشور این دوره هارا مشترکا با همکاری شرکای خود برگزار نماید. جهت کسب اطلاعات بیشتر و برگزاری دوره‌ها با دپارتمان آموزشی شرکت مهندسی تُکا تماس بگیرید.

چشم انداز کاری در شرکت مهندسی تکا

معتقدیم که مهم‌ترین کیفیت شخصیت همکاران ما، اخلاق ایشان است و آموزش مسائل فنی به افراد امکان‌پذیر است. توجه شرکت به رشد هرروزه همکاران و ایجاد نشاط در محیط کاری بسیار زیاد است و برای ایده‌های دوستانمان ارزش زیادی قائل هستیم.

فضایی ایجاد کردیم تا نیروهای جوان و مستعد کشورمان جایی برای رشد و ارزش‌آفرینی داشته باشند. همکاری را پرکنید تا کارشناسان ما با شما تماس برقرار کنند.

مشتاق همکاری با شما هستیم

با تکمیل فرم زیر و ارسال رزومه خود، به مجموعه خلاق تُکا ملحق شوید!

"*"فیلدهای ضروری را نشان می دهد

فایل ها را به اینجا بکشید
انواع فایل های مجاز : pdf, docx, doc, zip, rar, حداکثر اندازه فایل: 5 MB, حداکثر فایل ها : 1.
    حداکثر حجم: 5 مگابایت با یکی از فرمت‌های: zip - rar - pdf - docx

    درخواست مشاوره خود را با کارشناسان ما مطرح کنید.

    کارشناسان تُکا با شما تماس خواهند گرفت.