اهمیت وکالت کاری شرکت مهندسی تُکا

اهمیت وکالت کاری

وکالتنامه های کاری یکی از انواع رایج وکالتنامه ها می‌باشد که عدم آگاهی به متن و مفاد آن می تواند برای طرفین خسارت‌های جبران ناپذیری را به وجود بیاورد، در ادامه به مهمترین نکات وکالت کاری بنا بر تجربه متخصصین تُکا پرداخته‌ایم.

7 روش حل اختلاف در قراردادهای مشارکت در ساخت

7 روش حل اختلاف در قراردادهای مشارکت در ساخت

قراردادهای مشارکت در ساخت یکی از پیچیده ترین انواع قراردادهای ملکی میباشد چراکه از زمان امضای قرارداد تا زمان ساخته شدن ملک و دریافت اسناد تک برگ آپارتمان طرفین ملزم به ایفای صدها تعهد هستند و تمامی این تعهدات و زمان انجام آنها باید به همراه ضمانت اجرایی متناسب با آن تعهد در قرارداد ذکر شود.
در صورت ناقص و یا مبهم بودن قرارداد طرفین بنا بر تفسیر خود ممکن است دچار اختلافات و سوء تفاهم هایی بشوند که این اختلافات در صورت عدم توافق ممکن است منجر به توقف روند پیشرفت پروژه و متضرر شدن دو طرف شود .
در این مقاله سعی بر این داریم تا با معرفی روشهای نوین حل اختلاف با متد های کشورهای پیشرفته به برطرف کردن اختلافات ملکی کمکی کرده باشیم

تاثیر تراکم در قیمت ملک کلنگی شرکت مهندسی تُکا

تاثیر تراکم در قیمت ملک کلنگی

به بررسی تاثیر تراکم و قابلیت ساخت ملک در ارزش گذاری املاک کلنگی می‌پردازیم و اولویت‌های ارزش گذاری املاک کلنگی را با منابع آموزش آن معرفی می‌کنیم تا در خرید و فروش‌های خود با دیدن تفاوت قیمت‌های املاک با موقعیت‌های مشابه دچار سردرگمی و یا انتخاب اشتباه نشوید

اسکرول به بالا