پکیج‌های آموزشی شرکت مهندسی تُکا

روش‌های کسب درآمد از قرارداد مشارکت در ساخت

روش های کسب درآمد از قراردادهای مشارکت در ساخت پکیج (0)

در این کلاس ما یازده روش نوین کسب درآمد از طریق مشاوره در قراردادهای مشارکت درساخت را معرفی نمودیم و در ضمن برای دستیابی به مهارت مشاوره، دوره ای برگزار کردیم که مشاورین بتوانند با دانش خود در این حوزه فعالیت نمایند.

بیشتر بخوانیم...

آشنایی با حقوق قراردادها پکیج (1/12)

اگر قصد تنظیم قراردادهای ملکی و مشارکت در ساخت را دارید باید با حقوق تنظیم قراردادها آشنایی داشته باشید. در این پکیج تلاش نمودیم تا هرآنچه نیازمند تنظیم یک قرارداد را از صفر توضیح دهیم. هر بخش علاوه بر آموزه های خود مثال مرتبطی خواهد داشت تا درک مفاهیم راحت تر انجام شود. 7 جلسه اول این پکیج توسط آقای مهندس مدرس و جلسه هشتم که توسط آقای اصغر گرشاسبی تدریس شده است.

بیشتر بخوانیم...

کلاس صفر تا صد بیمه های ساختمانی (3/12)

لزوم استفاده این بیمه های ساختمان در حین ساخت و پس از آن لازم است که تمامی فعالین حوزه ساخت و ساز از جزئیات و موارد مهم این بخش از ساختمان سازی آگاه شوند تا حوادث باعث زیان های جبران ناپذیر در روند پروژه نشود.

بیشتر بخوانیم...

آموزش گام به گام صفر تا صد اجرای ساختمان​ پکیچ (4/12)

در حرفه ساختمان در هر نقشی که هستید چه به عنوان مجری چه به عنوان مالک و یا سازنده
باید اطلاعات کافی را در مورد اجرای ساختمان داشته باشید.
تا بتوانید با اطلاعات مناسب کیفیت اجرای ساختمان را کارشناسی کنید.

بیشتر بخوانیم...

کلاس اصول مذاکرات قراردادهای ملکی (5/12)

موفق ترین مذاکره کنندگان می توانند مذاکرات را از منظر طرف مقابل ببینند.
در جلسات قراردادهای مشارکت در ساخت و امور ملکی یکی از اساسی ترین مهارت ها، مهارت مذاکرات می باشد.
شما در جلسه هفدهم پکیج دوره حرفه ایی در خصوص نیازها ، استراتژی ها و مهارت های آماده سازی و تعیین استراتژی مذاکرات می آموزید.

بیشتر بخوانیم...

آموزش داوری در قرارداد مشارکت در ساخت پکیج (6/12)

در کشورهای پیشرفته، کسب و کارها متوجه شدند که روش بهتر و جایگزینی برای حل اختلافات شان وجود دارد تا هم هویتشان در محاکم علنی نشود هم پروسه رسیدگی به دعوا سریعتر انجام شود و از همه مهم تر بتوانند قاضی خود را از قبل و با شناخت تعیین کنند. داوری و میانجیگری از روش های کم هزینه برای حل اختلافات می باشد. در چند سال اخیر داوری و میانجیگری جایگاه ویژه ای در حقوق کشور ایران پیدا کرده است. کما اینکه در قانون پیش فروش سال 89 شرط داوری به صورت اجباری در قرارداد دیده شده است. با یادگیری اصول داوری جهت کسب درآمد از این طریق یا آشنایی با چارچوب داوری داخلی آشنا شوید

بیشتر بخوانیم...

آموزش قانون جدید پیش فروش آپارتمان‌ها پکیج (7/12)

در سال 89 قوانین مربوط به پیش فروش آپارتمان به تصویب رسید و قبل تر از آن با استناد به ماده 10 قانون مدنی انجام میشد و با ایجاد این قوانین ، پیش فروش شکل تازه ای به خود گرفت، که ما در این کلاس نقاط ضعف و قوت آن را مورد بررسی قرار میدهیم
و مجازات های عدم رعایت قانون پیش فروش را هم توضیح می دهیم
و شکل صحیح و قانونی انجام پیش فروش و تضامین مربوط به آن را آموزش میدهیم تا ریسک های مربوط به پیش فروش را برای شما کاهش دهیم

بیشتر بخوانیم...
اصول و ضوابط طراحی معماری

اصول و ضوابط طراحی معماری پکیج (8/12)

در نظر داریم چکیده ای از ضوابط معماری و شهرسازی شهرداری تهران، ضوابط آتش نشانی و سازمان نظام مهندسی را مرور کنیم. و یاد بگیریم که چگونه این ضوابط را در طراحی پلان ها و ساختمان ها به کار ببریم تا از رفت و برگشت ها و و عدم تایید نقشه ها جلوگیری کنیم.

بیشتر بخوانیم...
کلاس اصول ثبتی و سندخوانی ​

اصول ثبتی و سند خوانی پکیج (9/12)

همه ما با وجود قوانین پیچیده ثبتی و انواع سندهایی که در کشور ما وجود دارد نیاز به دانستن موارد مهم و کاربردی اصول ثبتی و سند خوانی داریم تا در معاملات و فعالیت های ملکی خود دچار ضررهای جبران ناپذیر نشویم.

بیشتر بخوانیم...
کلاس محاسبه قدرالسهم، بلاعوض، درصد مشارکت در ساخت

محاسبه قدرالسهم، بلاعوض، درصد مشارکت در ساخت پکیج (10/12)

یکی از متداول ترین مسائل همسایگان جهت فروش یا مشارکت در ساخت ملکشان، محاسبه قدرالسهم (سهم العرصه) می باشد. در این خصوص تعارض آشکاری بین عرف و قانون وجود دارد و همین موضوع موجب سردرگمی مردم شده است. ما سعی کردیم در این کلاس روش های مختلف محاسبه قدرالسهم را بیان کنیم تا منتج به حل مسئله شود و برای همه ارزش ایجاد نماید. در بخش دوم این کلاس به روش محاسبه درصد مشارکت در ساخت و بلاعوض پرداختیم. برخلاف آنچه که عموم مردم درصد مشارکت را بر اساس عرف در نظر میگیرند، ما در این کلاس محاسبات آن را آموزش داده ایم.

بیشتر بخوانیم...
کلاس بازاریابی خدمات املاک و مشارکت در ساخت​

بازاریابی خدمات املاک و مشارکت در ساخت پکیج (11/12)

این دوره به درد کسانی میخوره که نمیخواهند به سرنوشت آژانس های اتومبیل سنتی بعد از آمدن اسنپ دچار شوند. آینده بازار خدمات املاک و روشهای کسب درآمد به زودی با روشهای مدرن دگرگون میشه و روشهای سنتی روز به روز به دو راهیه تعطیلی یا تغییر نزدیکتر خواهند شد. در این کلاس مهندس رسول مدرس راجع به روشهای جدید بازاریابی خدمات مشارکت در ساخت و املاک صحبت کردند و از تجارب خود در زمینه جذب حداکثری مشتریان می گوید. شرکت مهندسی تکا در سال به بیش از 3600 مشتری مشاوره می دهد!

بیشتر بخوانیم...
کلاس تنظیم انواع مفاد و متون قرارداد‌های مشارکت در ساخت​

تنظیم انواع مفاد و متون قراردادهای مشارکت در ساخت پکیج (12/12)

قرارداد مشارکت در ساخت برای پروژه های متفاوتی نوشته میشود
و این پروژه ها از منظر لوکیشن ، کاربری ، و مزایایی که نسبت به پهنه بندی و مجوزهایی که از شهرداری دریافت می کنند، متفاوت هستند
و از نظر تعدد مالکین و سازندگان ، درصد بلاعوض ،آورده طرفین ، تضامین و… متفاوت است
این تفاوت ها باعث میشود که نتوانیم از یک قرارداد پیش نویس ناقص برای همه پروژه های مشارکت استفاده کرد و باید به شکل اختصاری برای هر پروژه مشارکت یک قرارداد مختص خودش نوشته شود.
شما در این کلاس آشنایی کامل با تمامی مفاد و متون موجود در قرارداد مشارکت در ساخت را پیدا میکنید

بیشتر بخوانیم...

گالری کلاس‌های حرفه‌ای مشارکت در ساخت

جهت دریافت اطلاعات بیشتر و تعیین وقت مشاوره حضوری، می‌توانید با شماره ۲۲۸۲۶۳۱۸-۰۲۱ تماس حاصل نمایید.

اینستاگرام تُکا

اسکرول به بالا