تا به حال چند مرتبه شده است که به دلیل طرح معماری بد، پروژه‌تان با شکست روبه‌رو شده؟ واحدها فروش نرفته یا برای گرفتن مجوزهای ساخت، پلان و نمایتان تغییر کرده است؟

تا به حال چند مرتبه شده که با وجود دیدن نمونه کار معماران، پس از عقد قرارداد از نتیجه نهایی راضی نبوده‌اید اما به دلیل ضیغ وقت یا هزینه مازاد، از اصلاح طرح‌ها منصرف شده‌اید؟

یا اصلا ممکن است دفعه اولتان باشد که می‌خواهید ملکی را بسازید. از کجا می‌خواهید بهترین معمار پروژه‌تان را پیدا کنید که در کمترین فرصت و بالاترین کیفیت، طرح را به شما تحویل دهد؟

از چه مرجعی می‌خواهید قیمت اعلام شده توسط معمار را بسنجید و سپس، برای همکاری یا عدم همکاری با وی تصمیم بگیرید؟

سوال آخر را می‌پرسم؛ چه قدر دوست دارید با یک بار هزینه و یک فاصله زمانی معادل یک دفتر معماری، میان بیش از هفت هزار طراح و شرکت معماری، پروژه خود را به اشتراک بگذارید تا ده‌ها طرح مخصوص پروژه شما برای هر نیاز معماری که دارید، ارسال شود و بتوانید از میان آن‌ها انتخاب کنید؟

 ایران – تهران فرمانیه
۳۴ طرح مختلف ارسال شده
تاریخ شروع مسابقه : ۲۷ اسفند ۱۳۹۹
تاریخ پایان مسابقه : ۲۵ اردیبهشت ۱۴۰۰


شما می‌توانید با استفاده از خدمات رایگان و آنلاین “تعیین قیمت طراحیطرح تو طرح، اطلاعات پروژه خود را وارد کنید و فوری، حدود قیمت طراحی پروژه خود را با توجه به متراژ، موارد درخواستی برای طراحی و جزییات پروژه‌تان دریافت کنید. اگر پروژه‌تان را در طرح تو طرح به مسابقه بگذارید، شاهد تنوع، تعدد و کیفیت بالای طرح‌های نوآورانه معماری پروژه‌تان خواهید بود. ما پروژه شما را میان چند هزار معمار توانا و خلاق و دفاتر معماری با تجربه به اشتراک می‌گذاریم و همه طرح‌های ارسالی را در اختیار شما قرار می‌دهیم تا بهترین انتخاب را برای پروژه خودتان بگیرید. هر نیازی که داشته باشید، طراحی پلان، نما، محوطه و پشت‌بام، داخلی و … برای هر پروژه‌ای که داشته باشید، مسکونی، ویلایی، اداری، تجاری و … بهترین طرح را در طرح تو طرح خواهید یافت.

 ایران-تهران-ولیعصر
 ۳۸ طرح مختلف ارسال شده
تاریخ شروع مسابقه : ۴ مرداد ۱۳۹۹
تاریخ پایان مسابقه : ۲۱ شهریور ۱۳۹۹
متراژ: 2122 مترمربع


همگی کارفرمایان در چهار سال فعالیت این مجموعه، با رضایت کامل از راه‌اندازی مسابقه پروژه معماری خود، طرح‌های ارسالی را دریافت کرده و نفرات برتر را انتخاب کرده‌اند. همچنین، بعضا برای بار دوم و سوم نیز، طراحی مدارک فاز یک معماری پروژه خود را به “طرح تو طرح” سپرده‌اند. از کسانی که افتخار چند بار همکاری با آن‌ها را در مجموعه طرح تو طرح داشته‌ایم، می‌توان به جناب دکتر جعفری، آقای مهندس توکلی و آقای مهندس برومند اشاره کرد. برای اطمینان بیشتر، پیشنهاد می‌کنیم ویدئو مصاحبه با کارفرمایان “طرح تو طرح” را مشاهده کنید.

برای تماس کارشناسان و توضیح بیشتر روند ارجاع پروژه به طرح تو طرح، فرم زیر را با اطلاعات اولیه تماس خود پر کنید و منتظر تماس ما باشید.

درخواست مشاوره خود را با کارشناسان ما مطرح کنید.

کارشناسان تُکا با شما تماس خواهند گرفت.