عملکرد گرمایی پنجره دوجداره

مقدار عایق بندی گرمایی پنجره دو جداره به فاصله دو شیشه بستگی دارد.

در صورتی که فاصله دو شیشه خیلی کم باشد، نفوذ گرمایی زیاد شده و به طبع آن رسانایی گرمایی پنجره دو جداره افزایش می یابد. در صورتی که فاصله دو شیشه زیاد باشد، پدیده همرفت بر ویسکوزیته (گرانروی) گاز فائق آمده و باعث افزایش رسانایی گرمایی پنجره دو جداره خواهد شد. بیشترین عایق بندی گرمایی زمانی رخ می دهد که فاصله دو شیشه بین ۱۶ تا ۱۹ میلیمتر باشد. فاصله شیشه دو جداره باید نسبت به قاب پنجره upvc مورد استفاده تنظیم گردد. بیشترپروفیل های upvc موجود در بازار قابلیت استفاده از شیشه های دو جداره با فاصله مناسب را دارند. اما مشکل زمانی ایجاد می شود که بخواهیم از پنجره سه جداره استفاده کنیم که در این صورت رعایت حداقل فاصله بین شیشه ها و وزن شیشه های چند جداره مشکل ساز می شود. مخصوصاً زمانی که شیشه چند جداره در لنگه پنجره استفاده شود.

در نوع خاصی از پنجره دو جداره برای افزایش عایق بندی حرارتی پنجره دو جداره، هوای بین دو شیشه پنجره دو جداره را تخلیه می کنند.

در این نوع پنجره دو جداره، از نوع خاصی از شیشه که دمای ذوب آن پایین آورده شده است به عنوان عامل چسبندگی بین قاب و شیشه اصلی استفاده می کنند. عایق بندی این نوع پنجره دو جداره به علت حذف پدیده همرفت بسیار بالاتر است. اما نقص این نوع پنجره دو جداره حساسیت بسیار زیاد آن نسبت به اختلاف دمای خارج و داخل ساختمان است.

یک راه معمول برای کاهش انتقال حرارت پنجره های دو جداره، پر کردن فضای بین دو شیشه با استفاده از گازی با ضریب انتقال حرارت پایین تر است. در این حالت معمولاً از یک گاز تک اتمی مانند آرگون، کریپتون یا زنون استفاده می شود. انتقال حرارت آرگون برابر ۰٫۶۷ انتقال حرارت هوا است و انتقال حرارت کریپتون نصف انتقال حرارت هوا است. گازهای کریپتون و زنون بسیار گران هستند. دلیل دیگر استفاده از این گازها در پنجره دو جداره، این است که این گازها غیر سمی، بی رنگ، بدون و و از لحاظ شیمیایی خنثی هستند. برخی از تولید کنندگان شیشه دو جداره از گاز هگزا فلورید گوگرد نیز استفاده می کنند، این گاز عایق بندی صدایی پنجره دو جداره را افزایش می دهد. اما این گاز از نوع گازهای گلخانه ای بوده و یکی از عوامل گرم شدن کره زمین است. از سال ۲۰۰۶ به بعد استفاده از این گاز برای مصارف عمومی ممنوع شده است.

به صورت کلی هرچه گاز از رسانایی کمتری برخوردار باشد می توان فاصله بین دو شیشه را کمتر کرد. به عنوان مثال فاصله بهینه مربوط به آرگون کمتر از هوا و فاصله بهینه مربوط به کریپتون کمتر از آرگون است. اما با توجه به این که امکان پر کردن فاصله بین دو شیشه با گاز خالص وجود ندارد بیشتر تولید کنندگان ترجیح می‌دهند که فاصله دو شیشه پنجره دو جداره را بیشتر از فاصله بهینه مربوط به گاز خالص در نظر بگیرند.

در پنجره های دو جداره معمولی از گاز آرگون استفاده می شود. از کریپتون تنها در پنجره های دو جداره نازک یا پنجره های سه جداره با کیفیت بالا استفاده می شود و از زنون معمولاً به علت قیمت خیلی بالای آن در پنجره های دوجداره استفاده نمی شود

انواع طراحی پنجره دو جداره

دولنگه

این نوع پنجره معمولاً در پنجره های بزرگ و در ها استفاده می گردد. استفاده از این طراحی معمولاً در پنجره های بزرگی که نیاز به باز شدن کل فضا احساس می شود کاربرد دارد.

پنجره دولنگه

تک حالته

این نوع پنجره دو جداره ساده ترین طراحی ممکن را دارد و در شرایطی که نیاز به بازشدن دو حالته وجود ندارد از این طراحی استفاده می‌گردد.

پنجره تک حالته

 

دو حالته

این نوع پنجره دو جداره به علت امکان باز شدن از بالا و کنار محبوب ترین نوع پنجره دو جداره است. در این نوع پنجره، راحتی و عایق بندی بالا در کنار یکدیگر قرار می‌گیرند.

پنجره دو حالته

کشویی

این طراحی عموماً در پنجره های بزرگ و در ها استفاده می‌گردد. راحتی استفاده در این نوع پنجره در اولویت قرار دارد. این نوع پنجره دوجداره با یراق آلات معمولی و فولکس واگنی عرضه می گردد که نوع یراق آلات فولکس واگنی دارای عایق بندی بالا بوده اما قیمت آن از یراق آلات معمولی بالاتر است.

پنجره کشویی

       شرکت شاروپن

 

مزایای استفاده از درب و پنجره های UPVC

در و پنجره upvc در سال های اخیر کاربرد غیر منتظره ای پیدا کرده است. و مخصوصاً در ایران از بازار خوبی برخوردار شده است. این رشد غیر منتظره بی دلیل نبوده و دارای ریشه‌های بسیاری است. در زیر ده دلیل از مهمترین دلایل رشد استفاده از پنجره های upvc را در ایران بر می‌شماریم.

اتلاف انرژی

 • صرفه جویی در مصرف انرژی تا حدود ۴۰ درصد
 • کاهش آلودگی صوتی تا حد ۴۰ دسی بل
 • جلوگیری از نفوذ گرد و غبار، دود و آب باران
 • جبران هزینه ها در مدت زمان کوتاه به دلیل صرفه جویی انرژی
 • تغییر ناپذیری رنگ پروفیل ها در برابر اشعه ماورای بنفش
 • عدم نیاز به تعمیرات و رنگ آمیزی
 • تنوع در طرح و رنگ
 • سازگار با هر نوع معماری
 • غیر قابل اشتعال
 • نظافت آسان

جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن

 ۲۶۳۲۳۸۷۳ ۰۲۱ 

تماس بگیرید و یا به آدرس وب سایت شرکت شاروین مراجعه کنید.

       شرکت شاروپن

مصرف بهینه انرژی


عملکرد گرمایی پنجره دو جداره

مقدار عایق بندی گرمایی پنجره دو جداره به فاصله دو شیشه بستگی دارد. در صورتی که فاصله دو شیشه خیلی کم باشد، نفوذ گرمایی زیاد شده و به طبع آن رسانایی گرمایی پنجره دو جداره افزایش می یابد. در صورتی که فاصله دو شیشه زیاد باشد، پدیده همرفت بر ویسکوزیته (گرانروی) گاز فائق آمده و باعث افزایش رسانایی گرمایی پنجره دو جداره خواهد شد. بیشترین عایق بندی گرمایی زمانی رخ می دهد که فاصله دو شیشه بین ۱۶ تا ۱۹ میلیمتر باشد. فاصله شیشه دو جداره باید نسبت به قاب پنجره upvc مورد استفاده تنظیم گردد. بیشترپروفیل های upvc موجود در بازار قابلیت استفاده از شیشه های دو جداره با فاصله مناسب را دارند. اما مشکل زمانی ایجاد می شود که بخواهیم از پنجره سه جداره استفاده کنیم که در این صورت رعایت حداقل فاصله بین شیشه ها و وزن شیشه های چند جداره مشکل ساز می شود. مخصوصاً زمانی که شیشه چند جداره در لنگه پنجره استفاده شود.

در نوع خاصی از پنجره دو جداره برای افزایش عایق بندی حرارتی پنجره دو جداره، هوای بین دو شیشه پنجره دو جداره را تخلیه می کنند. در این نوع پنجره دو جداره، از نوع خاصی از شیشه که دمای ذوب آن پایین آورده شده است به عنوان عامل چسبندگی بین قاب و شیشه اصلی استفاده می کنند. عایق بندی این نوع پنجره دو جداره به علت حذف پدیده همرفت بسیار بالاتر است. اما نقص این نوع پنجره دو جداره حساسیت بسیار زیاد آن نسبت به اختلاف دمای خارج و داخل ساختمان است.

tka-upvc6

یک راه معمول برای کاهش انتقال حرارت پنجره های دو جداره، پر کردن فضای بین دو شیشه با استفاده از گازی با ضریب انتقال حرارت پایین تر است. در این حالت معمولاً از یک گاز تک اتمی مانند آرگون، کریپتون یا زنون استفاده می شود. انتقال حرارت آرگون برابر ۰٫۶۷ انتقال حرارت هوا است و انتقال حرارت کریپتون نصف انتقال حرارت هوا است. گازهای کریپتون و زنون بسیار گران هستند. دلیل دیگر استفاده از این گازها در پنجره دو جداره، این است که این گازها غیر سمی، بی رنگ، بدون و و از لحاظ شیمیایی خنثی هستند. برخی از تولید کنندگان شیشه دو جداره از گاز هگزا فلورید گوگرد نیز استفاده می کنند، این گاز عایق بندی صدایی پنجره دو جداره را افزایش می دهد. اما این گاز از نوع گازهای گلخانه ای بوده و یکی از عوامل گرم شدن کره زمین است. از سال ۲۰۰۶ به بعد استفاده از این گاز برای مصارف عمومی ممنوع شده است

به صورت کلی هرچه گاز از رسانایی کمتری برخوردار باشد می توان فاصله بین دو شیشه را کمتر کرد. به عنوان مثال فاصله بهینه مربوط به آرگون کمتر از هوا و فاصله بهینه مربوط به کریپتون کمتر از آرگون است. اما با توجه به این که امکان پر کردن فاصله بین دو شیشه با گاز خالص وجود ندارد بیشتر تولید کنندگان ترجیح می دهند که فاصله دو شیشه پنجره دو جداره را بیشتر از فاصله بهینه مربوط به گاز خالص در نظر بگیرند. در پنجره های دو جداره معمولی از گاز آرگون استفاده می شود. از کریپتون تنها در پنجره های دو جداره نازک یا پنجره های سه جداره با کیفیت بالا استفاده می شود و از زنون معمولاً به علت قیمت خیلی بالای آن در پنجره های دوجداره استفاده نمی شود

جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن

 ۲۶۳۲۳۸۷۳ ۰۲۱ 

تماس بگیرید و یا به آدرس وب سایت شرکت شاروین مراجعه کنید.

       شرکت شاروپن

 

 

 

 

 

 

 

      

مقایسه پنجره upvc و پنجره آلومینیومی

تا چندین سال پیش پنجره های آلومینیومی به عنوان پنجره های بسیار خوبی شناخته می شدند و مزایای آن ها نسبت به پنجره های آهنی بر همگان آشکار بود. اما با ظهور پنجره های upvc، این پنجره ها به علت مزایای بسیار زیادشان جای پنجره های آلومینیومی را گرفته اند. مزایای پنجره های upvc نسبت به پنجره های آلومینیومی را می توان در چند مبحث خلاصه کرد.

tka-upvc7

 • سازگاری با محیط زیست:

در حین ساخت پروفیل های آلومینیومی مواد جانبی زیادی تولید می شوند که برای محیط زیست مضر است در حالی که ساخت پروفیل پنجره upvc این مواد جانبی را تولید نمی کند. از طرفیپنجره های upvc مصرف انرژی را کمتر می کنند که به نوبه خود باعث کاهش مصرف سوخت های فسیلی و متعاقب آن کاهش آلودگی محیط زیست می شود.

 • عایق حرارتی بودن پنجره upvc

آلومینیوم، رسانای بسیار قوی گرما است و به همین دلیل استفاده از آلومینیوم ضریب حرارتی پنجره را افزایش می دهد. افزایش ضریب حرارتی پنجره باعث اافزایش تلفات انرژی و مصرف بیشتر سوخت های فسیلی می شود. در حالی که پروفیل پنجره upvc دارای رسانایی نسبتاً صفر است و باعث کاهش رسانایی حرارتی پنجره می شود.

 • دوام بالای پنجره upvc

گرچه آلومینیوم در مقابل زنگ زدگی مقاوم است اما رنگ و نمای آن در طول زمان تغییر می کند. آلومینیوم با مواد شیمیایی واکنش نشان می دهد در حالی که پنجره upvc در مقابل تمام عوامل شیمیایی مقاوم بوده و رنگ و نمای آن در طول زمان تغییر نمی کند.

پنجره های آلومینیومی با بست های مختلف به یکدیگر وصل می شوند ودر حقیقت استحکام پنجره آلومینیومی وابسته به استحکام بست های آن است در حالی که پروفیل های پنجره upvc به یکدیگر جوش می خورند و به همین دلیل کمتر تغییر شکل داده و استحکام آن ها بیشتر است و از طرفی پروفیل ها با استفاده از ناودانی های گالوانیزه استحکام بیشتری پیدا می کنند.

جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن

 ۲۶۳۲۳۸۷۳ ۰۲۱ 

تماس بگیرید و یا به آدرس وب سایت شرکت شاروین مراجعه کنید.

     شرکت شاروپن

معیار های مهم در انتخاب پنجره دو جداره

 • پروفیل:

پروفیل مهمترین عامل در انتخاب یک پنجره دو جداره upvc است. پروفیل های مختلفی از شرکت های ایرانی و خارجی با قیمت های متفاوت و جود دارند. در انتخاب پروفیل باید به اعتبار شرکت سازنده،‌ مناسب بودن نوع پروفیل با نیاز شما و حصول اطمینان از عدم تغییر رنگ پروفیل upvc در طول زمان توجه کرد.

 • گالوانیزه

در پنجره دو جداره برای افزایش استحکام پروفیل upvc از فولاد گالوانیزه استفاده می کنند. ممکن است قیمت پایین یک پروفیل به علت نازک بودن گالوانیزه آن باشد. حتماً در این مورد از شرکتی که پنجره دو جداره را از آن ها تهیه می کنید سوال نمایید.

 • شیشه دو جداره:

شیشه دو جداره از دو شیشه با ضخامت های مساوی یا متفاوت، اسپیسر و چسب های مربوطه تشکیل شده است. برای اطلاع از نحوه ساخت شیشه دو جداره به مقاله نحوه ساخت شیشه دو جدارهمراجعه کنید. در انتخاب شیشه دو جداره، در وهله اول، نوع شیشه و کیفیت آن و در وهله دوم نحوه عایق بندی و تزریق گاز بین دو شیشه مطرح می شود. معمولاً از گاز آرگون برای پر کردن فضای بین دو شیشه دو جداره استفاده می شود. برای اطلاع از فواید گاز آرگون برای پر کردن فضای بین دو شیشه به مقاله استفاده از گاز آرگون در پنجره دو جداره مراجعه نمایید.

 • یراق آلات

یراق آلات در پنجره دو جداره شامل قفل ها، دستگیره، لولا و به طور کلی هر آنچه غیر از پروفیل و شیشه پنجره دو جداره می شود. یراق آلات از نوع باز شو به دو نوع کلی تک حالته و دو حالته تقسیم می شوند. یراق آلات دو حالته دارای کارایی بیشتری هستند. بنابراین قبل از انتخاب یراق آلات به نوع آن ها فکر کنید و با شرکت تهیه کننده پنجره خود مشورت کنید. ممکن است تهیه یراق آلات دو حالته کمی گرانتر تمام شود اما راحتی و امکانات بالایی که در اختیار شما قرار می دهد جبران اضافه قیمت اندک آن را می کند. یراق آلات موجود در بازار ایران ساخت کشورهای آلمان، ترکیه و چین هستند.

جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن ۲۶۳۲۳۸۷۳ ۰۲۱ 

تماس بگیرید و یا به آدرس وب سایت شرکت شاروین مراجعه کنید.

     شرکت شاروپن

مراحل آماده سازی پنجره upvc

از زمانی که تصمیم می گیرید در ساختمان خود از پنجره upvc استفاده کنید تا زمانی که این پنجره ها در ساختمانتان نصب شده و از راحتی و زیبایی آن لذت می برید مراحلی وجود دارند که به شرح زیر است:

 • آماده سازی

در این مرحله در صورتی که ساختمان در حال ساخت است، اندازه و جای پنجره ها در نظر گرفته شده و جای پنجره دردیوار خالی گذاشته می شود. در صورتی که پنجره ها تعویض شوند. پنجره قبلی از جای خود برداشته می شود.

 • اندازه گیری

در این مرحله اندازه گیری پنجره توسط تیم اندازه گیری شرکت شاروین با استفاده از مترهای دقیق لیزری و رعایت اصول اندازه گیری انجام می گردد.

 • انتخاب نوع و نقشه پنجره

در این مرحله تیم فنی شاروین انواع پنجره، انواع بازشو(کشویی، لولا و …)، یراق آلات و شیشه (یک جداره، دو جداره، سه جداره، رفلکس و ….) به شما معرفی و پیشنهادات فنی خود را در زمینه مدل پنجره ارائه می نمایند. تا در نهایت بهترین تصمیم را برایپنجره upvc خود بگیرید.

 • نقشه کشی

یرپس از اندازه گیری دقیق و انتخاب نوع پنجره، پروفیل، شیشه و یراق آلات، نقشه پنجره همرا با تمامی جزئیات آن تولید شده و به کارگاه تولید پنجره ارسال می گردد. در کارگاه با استفاده از پروفیل های مشخص شده و گالوانیزه مورد نیاز، پنجره تولید می شود، یراق آلات و شیشه روی آن نصب شده و به محل شما ارسال می گردد.

 • نصب

در این مرحله تیم فنی نصب به محل شما اعزام شده و پنجره ها را با رعایت اصول فنی نصب می کنند.

 • آموزش

تیم نصب آموزش استفاده و نگهداری از پنجره های upvc را همراه با بروشور های لازم به شما ارائه می نمایند تا بتوانید نهایت استفاده را از پنجره upvc خود داشته باشید.

 • خدمات پس از فروش

در شرکت شاروین ، فروش پایان یک قرارداد نیست و آغاز یک تعهد است. تمامی پنجره های تولیدی، از نظر پروفیل (۱۵سال)، یراق آلات (۲سال) و شیشه (۵سال) دارای ضمانت و خدمات پس از فروش هستند. کلیه پنجره های تولیدی در مجموعه شاروین دارای شناسنامه و شماره سریال بوده و به سرعت قابل بازیابی و پیگیری هستند.

جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن

 ۲۶۳۲۳۸۷۳ ۰۲۱ 

تماس بگیرید و یا به آدرس وب سایت شرکت شاروین مراجعه کنید.

       شرکت شاروپن

نگهداری از پنجره های upvc

 • هر چند ماه یک بار لولا های پنجره upvc را با روغن صنعتی (نه روغن گیاهی) روانکاری کنید. مواظب باشید که از مقدار زیاد روغن استفاده نکنید چون موجب جذب گرد و غبار و پایین آمدن عمر لولا می گردد. مقدار سفتی لولا را می توانید با استفاده از پیچ آن تنظیم کنید. مواظب باشید که لولای پنجره را خیلی سفت نکنید.
 • طرز استفاده از قفل ها و دستگیره ها را یاد بگیرید و به افراد خانواده یاد دهید تا در اثر استفاده اشتباه و فشار بیش از حد، عمر آن ها کاهش نیابد.
 • هر چند ماه یکبار لاستیک های درزگیر پنجره را پاک کنید، عایق بندی مناسب پنجره به این لاستیک ها وابسته است.
 • در صورتی که هنوز کار ساختمان تمام نشده است، برچسب های روی پنجره را نکنید تا از وارد آمدن آسیب به پنجره جلوگیری شود.
 • از نزدیک کردن شعله مستقیم به پروفیل ها و شیشه های پنجره upvc اجتناب کنید.
 • برای تمیز کردن پنجره از پارچه های نرم استفاده کنید و از به کار بردن اسکاچ یا سیم ظرفشویی برای پاک کردن پنجره upvc اجتناب کنید.

جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن

 ۲۶۳۲۳۸۷۳ ۰۲۱ 

تماس بگیرید و یا به آدرس وب سایت شرکت شاروین مراجعه کنید.

 

       شرکت شاروپن

 

 

 

 

توری درب و پنجره

در برخی مواقع نیاز به تبادل جریان هوا در منازل افزایش می یابد و این نیاز با باز کردن درب و پنجره میسر می شود. اما با باز شدن درب و پنجره ها جریان هوا با خود مهمان هایی ناخوانده بهمراه می آورد که مزاحم آرامش و آسایش ما می شوند. بهترین و آسانترین راه برای مقابله با دفع حشرات استفاده از توری هایی می باشد که بر روی درب و پنجره دوجداره upvc نصب می گردد.

یکی از خدماتی که شرکت شاروین ارائه می دهد، تولید و نصب توری بر روی انواع درب و پنجره دوجداره upvc می باشد، که بدون ایجاد مزاحمت هنگام باز و بسته کردن درب و پنجره راه های نفوض حشرات و موجودات موزی را مسدود ساخته و هم زمان امکان تهویه هوا را نیز فراهم می سازد.

حسن بزرگ توری های جدید پلیسه و رولینگ آن است که در مواقع بسته بودن پنجره ها، توری ها به شکل رول و یا پلیسه جمع آوری شده و ضمن آنکه مانع دید نمی شوند، در عین حال دچار فرسایش و آلودگی در اثر شرایط محیطی نیز نخواهند شد.

مکانیزم توری های جدیدکاملا با مکانیزم توری های قدیمی متفاوت است و دارای قاب ثابت هستند و همچنین از توری های غیر فلزی استفاده می گردد.

امکان انتخاب رنگ توری، مطابق با سلیقه مشتری

مزایای توری های جمع شونده- پلیسه و رولینگ

توری در و پنجره

مزایای توری های جمع شونده عبارتند از :

 • تور پلیسه آنتی استاتیک(دافع ذرات معلق) و ضد آب
 • مناسب برای انواع در و پنجره از قبیل: کشویی – کشویی عمودی – باز شو – دو طرف باز شو و باز شو از پایین یا بالا
 • قابل نصب بر روی انواع پروفیل از قبیل: چوب – آهن – آلومینیم و upvc
 • قابل نصب در سمت بیرون و سمت داخل
 • باز شو آسان هنگام استفاده و کاملا” جمع شو درون ریل بغل در صورت عدم استفاده و در نتیجه کاهش مدت زمان فرسایش آن
 • نصب و شستشوی آسان

اهداف ما

رضایتمندی و مشتری مداری

پاسخگویی شفاف به نیاز مشتری

رسیدگی و خدمات حضوری فوری

استفاده از بهترین و استاندارترین متریال روز دنیا

جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن

 ۲۶۳۲۳۸۷۳ ۰۲۱ 

تماس بگیرید و یا به آدرس وب سایت شرکت شاروین مراجعه کنید.

       شرکت شاروپن

 

 

 

 

 

 

یراق آلات پروفیل های یو پی وی سی(UPVC window hinge)

تنوع یراق آلات ، دستگیره ها ، قفل ها و لولا ها در پنجره های قدیمی آهنی ، آلومینیومی و چوبی در مقایسه با انواع پنجره های دوجداره مدرن بسیار محدود هستند. بنابراین طراحان و معماران ساختمان با اندکی توجه و دقت می توانند به بهترین و بهینه ترین حالت دست یابند.

tka-upvc9

انواع یراق آلات مطرح به شرح زیر است

 • یراق آلات تک حالت بازشو – Turnig window
 • یراق آلات دو حالت بازشو – Tilt and turn window
 • یراق آلات دو لنگه بازشو فرانسوی – French window
 • یراق آلات کلنگی جهت پنجره های سرویس – Tilt up window
 • یراق آلات تک حالته چرخشی – Tilt down window
 • یراق الات پنجره های چرخشی محور وسط – Pivot window
 • یراق آلات فولکس واگنی برای پنجره های لولایی – Slide and tilte Window
 • یراق آلات کشویی جهت پنجره های کشویی – Sliding window
 • یراق آلات پنجره کشویی بالا رونده – Slide and lifting window
 • یراق آلات پنجره های آمریکایی لیفتینگ – Lifting window
 • یراق آلات پنجره های آمریکایی لیفتینگ – Lifting window
 • یراق آلات پنجره دولنگه کشویی – Double Horizontal Sliding Window
 • یراق آلات پنجره آکاردئونی – Slide Folding Window

جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن

 ۲۶۳۲۳۸۷۳ ۰۲۱ 

تماس بگیرید و یا به آدرس وب سایت شرکت شاروین مراجعه کنید.

       شرکت شاروپن

درخواست مشاوره خود را با کارشناسان ما مطرح کنید.

کارشناسان تُکا با شما تماس خواهند گرفت.