مصاحبه با خانم رضاخانی

“تُکا کاملترین سایت راجع به مشارکت در ساخت هستش”

اطلاعات جامعی که نسبت به سایر سایت‌ها بدست آوردم در سایت تُکا بود یعنی هر سوالی که داشتم هر متنی که می‌خوندم و توش یک ترم تخصصی پیدا می‌کردم و وقتی دوباره سرچ می‌کردم، می‌دیدم که توی سایت تکا راجع به آن مطلب نوشته شده است. بنابراین می‌تونم با اطمینان بگم که کامل‌ترین سایتی هستش که در خصوص مشارکت در ساخت اطلاعات می‌دهد.


 

مصاحبه با خانم کریمان

” نهایت همکاری، احترام متقابل، امنیت و آرامش رو در تُکا تجربه کردم “

خیلی خوب مارو پشتیبانی کردند و در کنار ما بودند در بازار آشفته‌ای که الان وجود دارد تکا بسیار با تجربه کار کرده و در تمام زمینه‌های شهرداری، نوسازی، فنی، حقوقی، طراحی‌ها و … خیلی خوب عمل کردند نه تنها برای من مالک بلکه برای سازنده هم خوب بود.

 مصاحبه با آقای میرجهانگیری

” امکان بستن قرارداد بدون مشاوره با مشاورین متخصص امکانپذیر نیست! “

من برای بستن قرارداد مشارکت در ساخت با تُکا آشنا شدم تصمیم گرفتم چون دوستان فعال بودند در زمینه انتخاب سازنده هم از آنها کمک بگیرم و همچنین فاز اول سازه را هم به تکا سپردم. قوانین ایران متاسفانه در این زمینه نقص داره و بسیار خطرناک هست. در تُکا دوستان خوبی پیدا کردم.

 

 مصاحبه با آقای صامت

” تیمی حرفه‌ای و مجموعه‌ای با صداقت هستن. “

وقتی با تیم کارشناسی تُکا آشنا شدم، حرفه‌ای بودنشان برام جذاب بود و واقعا دیدم که چقدر دقیق مسائل رو آنالیز می‌کنند و بدون هیچ گونه طرفداری، مبحث داوری را انجام دادند و بیطرفانه و با صداقت کامل با ما برخورد کردند. تمام تلاششون رو برای حل مساله ما بکار بردند و واقعا ما همیشه مدیونشون هستیم.

 مصاحبه با آقای م

چه خدماتی از شرکت تکا دریافت کردید؟

در مورد نوشتن قرار داد و داوری انجام دادیم.

همکاری با تکا چه مزایایی برای شما داشت؟

به هر حال برای من روشن شد موضوع، یکسری چیزها را ما نمی‌دانستیم آقای مدرس به هر حال مرحله به مرحله اطلاعات را به ما می‌دادند، آقای گرشاسبی اولین باری بود که باهاشون برخورد داشتیم خیلی با اطلاع بودند چون راهنمایی کردند، ما خودمان نزدیک به ۵۰ سال هست که در کسب و کار هستیم، بلافاصله شما احساس می‌کنید چه کسی می‌خواهد چیزی را به شما بفروشد یا چه کسی می‌خواهد به شما کمک کند، فرقش خیلی مهم است، من اولین برخوردی که با آقای گرشاسبی کردم، نمیخواست چیزی را به ما بفروشد می‌خواستند راهنمایی کنند.

اگر نظر یا پیشنهادی در مورد شرکت تُکا دارید؟

پیشنهاد بخصوصی ندارم، در این موارد تخصص بخصوصی ندارم که پیشنهادی بدهم، مشکل بخصوصی نداشتم، قرار دادمون اجرایی هم نشده با سازندمون، خارج از این سیستم سازنده و فروشنده با یکی از ورثه‌ها ما یکسری مطالبی داریم که تکه تکه حل شده، نه مشلی نداریم، اگر به همین صورت ادامه بدهند و در کار تخصصی خودشون بمانند به نظر من پیشرفتشون خوبه، چون اولین کاری هم هست که در ایران شروع کردند به این نحو یعنی چیز های مشاوره از حالت بنگاهی، به قول آقای مدرس منتقلا از سطح بنگاه به اصطلاح همان حالت همراه آمده و به سطح تخصصی‌تر و علمی‌تری و حتما هم اگر بصورت علمی و تخصصی ادامه بدهند پیشرفتشان خیلی بیشتر می‌شود. شاید باید اینکارها را سال‌های دور شروع می‌کردند به هر حال به همین زمان هم خیلی خوبه.

درخواست مشاوره خود را با کارشناسان ما مطرح کنید.

کارشناسان تُکا با شما تماس خواهند گرفت.