همیشه یکی از بزرگترین دغدغه‌های ما این بوده که کدام بازار را برای سرمایه‌گذاری انتخاب کنیم.

کدام بازار است که بیشترین سود را به‌همراه دارد؟

شما با سرمایه‌گذاری روی بازار املاک از پنج مزیت ویژه برخوردار هستین.

1.سود زمانی

 گذشت زمان به سود شماست.با توجه به تورم محور بودن اقتصاد ایران و علاقه خاصی که ایرانیان به ملک دارند،بازار املاک تقریبا در تمامی سال‌ها رو به رشد بوده و خواهد بود.

2.سود انحصاری

 قیمت یک کالا را عرضه و تقاضا مشخص می‌کند. زمانی که شما صاحب یک ملک، با بیشترین امکانات در بهترین لوکیشن هستید، افراد زیادی وجود دارند که ملک شما برایشان جذابیت زیادی دارد و برای خرید ملک شما صف خواهند کشید. حال شما می‌دانید که تقاضا بیشتر از عرضه است و خریداران راهی جز پذیرش قیمت انحصاری شما ندارند.

3.سود تبدیلی

شما می‌توانید با خلق یک ارزش در ملک، قیمت آن را افزایش دهید.برای مثال عده زیادی هستند که زمان و مهارت بازسازی آپارتمان خودشان را ندارند و ترجیح می‌دهند ملکشان را با همان شرایط، زیر قیمت بفروش برسانند از طرفی چون متقاضی برای چنین ملک‌هایی کم پیدا می ‌شود، قدرت چانه زنی شما برای خرید آن ملک افزایش می‌یابد.حال شما با ایجاد تغییرات ظاهری اندکی هم از ارزان خریدن سود کرده اید وهم از ارزشی که خلق کرده اید! فراموش نکنید که زمین در ادوار گذشته و تاکنون بیشترین سود تبدیلی را به خود اختصاص داده است چرا که شما زمین را به صورت بایر خریداری کرده‌اید و با کاشت درختان و دیوارچینی و احداث بنا،سرمایه‌ خود را چندین برابر کرده‌اید.

4.سود مضاعف

 شما برای خرید ملک لازم نیست فقط به جیب خود نگاه کنید.وام و رهن گزینه‌هاییست که به شما اجازه می‌دهد بیشتر از پولی که سرمایه شماست سرمایه گزاری کنید و از سود مضاعفی که در حالت معمول وجود دارد فراتر روید.

5.سود مذاکره

افرادی که قدرت چانه زنی و مذاکره قوی دارند می‌توانند با بهره گیری از مهارت خود کسب سود کنند. بارها تجربه کرده‌ایم که یک مالک، در ابتدا حاضر به فروش ملک خود، با قیمت کمتر از قیمت ایده آل به خریدار نبوده ولی فرد دیگری توانسته همان ملک را با قیمت کمتر و شرایط بهتر خریداری کند.

درخواست مشاوره خود را با کارشناسان ما مطرح کنید.

کارشناسان تُکا با شما تماس خواهند گرفت.