بررسی فرصت‌های سرمایه‌گذاری در مازندران

شرکت مهندسی تُکا بنا بر بررسی‌های صورت گرفته در رابطه با فرصت های سرمایه‌گذاری ملکی در سال 1400، کارگروهی متشکل از مدیر عامل شرکت، مهندس محمد مدرس ، مهندس آریا بختیاری، مهندس مجتبی برزگری، مهندس مهدی رسولی، تشکیل داده و برای بررسی فرصت‌های سرمایه گذاری در استان مازندران این کارگروه به مدت یک هفته به بررسی میدانی پروژه‌های موجود در محدوده بابلسر تا رامسر پرداختند که در ادامه نتیجه تحقیق و بررسی این گروه در قالب یک مقاله خدمت عزیزان ارائه می‌گردد.

اولین منطقه مورد نظر شهرک دریاکنار بود که از شهرک‌های قدیمی و مرغوب محدوده‌ی بابلسر محسوب می‌شود، اما با توجه به قیمت بالای زمین و عدم امکان  ساخت  آپارتمان، دریا کنار به منظور سرمایه گذاری و استفاده شخصی پیشنهاد می‌شود.

اما دقیقا در محدوده‌ی روبروی شهرک دریاکنار منطقه صفائیه با قیمت مناسب و بافت خوب ویلایی منطقه ای با پتانسیل‌های مناسب سرمایه گذاری در محدوده 2 تا 8 میلیارد به منظور ساخت ویلا و یا خرید پیشنهاد می‌شود.
برای دریافت اطلاعات موقعیت های سرمایه گذاری و ساخت در دریا کنار و محدوده صفاییه روی دکمه زیر کلیک کنید.

منطقه هدف بعدی محدوده سرخرود با برج های بلند مرتبه و ساحل زیبا که به نظر می‌رسد به دلیل پایین بودن قیمت آپارتمان از مصالح و متریال مناسبی در آپارتمان‌های این منطقه استفاده نمی‌شود اما با این وجود شرایط خوبی برای انبوه سازان از منظر شرایط مشارکت در ساخت حتی خرید زمین در این منطقه وجود دارد.

برای دریافت اطلاعات موقعیت‌های سرمایه‌گذاری و ساخت در محدوده سرخرود روی دکمه زیر کلیک کنید.

متل قو با موقعیت مکانی مناسب و حجم بالای عرضه و تقاضا به یکی از قطب‌های گردشگری و ساخت و ساز در مناطق شمالی کشور تبدیل شده است 

در حال حاضر به دلیل امکان ساخت آپارتمان در محدوده متل قو و به خصوص خیابان دریاگوشه به یکی از مقاصد سرمایه گذاران تبدیل شده است، رشد و پیشرفت متل قو باعث بالا رفتن قیمت و تقاضا در مناطق اطراف سلمانشهر شده است ، مثل منطقه‌ی در حال رشد نشتارود با فاصله‌ی 20 دقیقه ای از متل قو و قیمت کمتر که می‌تواند موقعیت مناسبی برای سرمایه گذاری و ساخت و ساز باشد.

برای دریافت اطلاعات موقعیت‌های سرمایه گذاری و ساخت در متل قو و نشتارود روی دکمه زیر کلیک کنید.

در جمع بندی با توجه به کمبود آب در کشور و تکمیل فازهای آزادراه تهران شمال، در آینده نزدیک شمال کشور به خصوص محدوده مازندران بازدهی خوبی از لحاظ سرمایه گذاری و ساخت خواهد داشت.

درخواست مشاوره خود را با کارشناسان ما مطرح کنید.

کارشناسان تُکا با شما تماس خواهند گرفت.