در این مقاله بهترین راهکار حل اختلاف مالکین جهت مشارکت در ساخت را توضیح داده‌ایم.
متاسفانه بسیار شاهد بودیم که مالکین محترم ملکی به دلیل اختلاف نظر جهت انجام مشارکت در ساخت نمی‌توانند تصمیم قطعی و با اتفاق نظر تمامی افراد بگیرند و گاها سال‌ها درگیر مشکلات این چنینی می‌شوند.

 

حتی گاهی اوقات اختلافات به حدی بالا می‌گرد که همسایه‌ها دیگر رویشان نمی‌شود باهم صحبت کنند.

  • اما راهکار ما برای حل این مسائل چیست؟

حتما این موضوع را جدی بگیرید که تشکیل جلسه با همسایه ها فقط و فقط جهت اخذ رضایت ایشان برای مشارکت در ساخت انجام شود و در خصوص موضوعاتی چون: قدرالسهم، درصد مشارکت، سازنده، بلاعوض، تراکم ساخت، شهرداری، نقشه ها، سهم هر مالک و غیره هیچ صحبتی صورت نگیرد.

  • اصرار ما به موضوع بالا برای چیست؟

در اکثر موارد دیده شده که اختلافات بسیار بسیار جزئی و پیش پا افتاده باعث لج و لجبازی و عدم همکاری برخی از همسایه‌ها می‌شود و در عالم همسایگی گاها اختلافات گذشته، این نشست‌ها را تبدیل به جلسات تسویه حساب شخصی می‌کند.

  • پیشنهاد ما برای تشکیل جلسات چیست؟

پس از اخذ تایید همسایه‌ها جهت مشارکت در ساخت یا فروش حتما با مهندسین ما در شرکت تماس حاصل فرمایید. ما می‌توانیم به عنوان مشاور بی طرف در جلسات شما شرکت نماییم و یا از مالکین دعوت نماییم تا در محل دفتر شرکت تشکیل جلسه دهند و راجع به ضوابط ساخت، قدرالسهم، تراکم مجاز، تعداد طبقات، سهم هر شخص،عرف مشارکت و غیره توضیح داده و مسائل را بدون بروز اختلافات اساسی حل و فصل نماییم.

 

 
سی دی آموزش صفر تا صد مشارکت در ساخت
جهت اطلاع از سرفصل ها و خرید پکیج کلیک نمایید.
 

درخواست مشاوره خود را با کارشناسان ما مطرح کنید.

کارشناسان تُکا با شما تماس خواهند گرفت.